Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.10.2017 08:14
Steep otrzyma kolejną edycję
679V

Steep otrzyma kolejną edycję

Steep jeszcze w grudniu tego roku ma otrzymać rozszerzenie Road to Olympics. Razem z nim pojawi się też edycja zawierająca wszystkie dodatki i przepustkę sezonową.

Steep to gra z otwartym światem skupiająca się na sportach zimowych. Możemy sprawdzić się w przeróżnych dziedzinach sportów zimowych począwszy od zjeżdżania na nartach, a na sportach ekstremalnych kończąc. Tych jest więcej, choć pod warunkiem, że mamy dostęp do odpowiedniego dodatku.

Steep - paczka ekstremalnych sportów dostępna

Jeszcze w tym roku Steep otrzyma rozszerzenie Road to Olympics. To dodatek, który zabierze nas w podróż do podium igrzysk olimpijskich.

Eksploruj ogromny, otwarty świat i japońskie masywy górskie oraz Alpy, pośród których będziesz mieć okazję poćwiczyć przed kwalifikacjami do zimowych igrzysk w Pyeong Chang w 2018 roku.

Rozszerzenie ma pojawić się 5 grudnia. W tym samym czasie ma pojawić się nowa edycja, która zbierze w sobie wszystkie dotychczasowe dodatki. Oprócz podstawowej edycji Steep otrzymamy też dostęp do przepustki sezonowej oraz dodatku Road to Olympics. Cały taki zestaw nazywa się Winter Games Gold Edition i kosztuje 279 złotych. Znajdziecie go w tym miejscu. Oprócz tego jest też edycja mniej rozbudowana, czyli Winter Games Edition za 199 złotych.

Obie edycje można już teraz zamawiać. Dodatkowo poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun oraz galerię.

Steep - Droga do Olimpiady

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: galeria playstation 4 STEEP Ubisoft Ubisoft Annecy wideo

Nie przegap