Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.10.2017 23:47
Detective Pikachu. Wkrótce rozpoczną się prace na planie aktorskiego filmu Pokemon
332V

Detective Pikachu. Wkrótce rozpoczną się prace na planie aktorskiego filmu Pokemon

Śledztwo czas zacząć! Zdjęcia na planie, pierwszego aktorskiego filmu Pokemon mają rozpocząć się już wkrótce. Szykuje się dobra, familijna adaptacja gry?

Wcześniej w tym roku, zapowiedziano, iż Legendary Pictures szykuje aktorski film Pokemon. Według najnowszych doniesień, ustalono w końcu kiedy rozpoczną się zdjęcia na planie tego obrazu. Początek prac nad Detective Pikachu - bo taki jest jego tytuł - zaplanowano na styczeń 2018 roku.

Szykują się ekranizacje gier, szykują się też ekranizacje książek

Redakcja portalu Omega Underground dorwała harmonogram produkcji Detective Pikachu. Według terminarza zdjęcia mają rozpocząć się 15-ego sierpnia w Londynie. Portal zdradził również roboczy tytuł filmu - Gumshoe. Idea stworzenia aktorskiego filmu Pokemon przewijała się w Hollywood od jakiegoś czasu, jednak dopiero sukces Pokemon GO spowodował, iż sprawa ta nabrała rozpędu, w efekcie czego wytwórnia Legendary Pictures nabyła prawa do tego projektu.

Oczywiście wciąż nie zdradzono konkretnych informacji o fabule filmu. Wiemy jednak o czym jest gra, której adaptacją ma być ten obraz. Detective Pikachu opowiada o mówiącym i niezwykle inteligentnym stworku, który wraz chłopcem o imieniu   zaczyna wspólnie pracować nad rozwikłaniem wielu zagadek powiązanych z innymi stworkami.

Reżyserem filmu jest Rob Letterman (Gęsia skórka), za scenariusz odpowiadają Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki) i Alex Hirsch (Wodogrzmoty Małe). Data premiery, oraz obsada nie jest jeszcze znana.


 

Źródło: http://movieweb.com/detective-pikachu-movie-pokemon-live-action-production-start-date/

Tagi: detective pikachu legendary pictures Nintendo pokemon

Nie przegap