Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.10.2017 20:03
Battlefield 1. Szczegóły zawartości dodatku "Niespokojne wody"
750V

Battlefield 1. Szczegóły zawartości dodatku "Niespokojne wody"

Battlefield 1 już niedługo doczeka się kolejnych znaczących nowości. Jeśli przez ostatnie miesiące zdążyliście się znudzić obecnymi w grze lokacjami, to w grudniu dostaniecie okazję, aby wypróbować swoich sił na świeżych polach bitwy.

Battlefield 1 w ramach nowego dodatku o nazwie "Niespokojne Wody" zabierze nas na nowy front wojny. Trafimy na pola walki z Gallipoli i Morza Północnego. Rozgrywka skupi się na walce na wodzie, w powietrzu i lądzie, ale pierwsze skrzypce rozegrają tutaj bitwy morskie. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły przygotowywanego rozszerzenia.

Battlefield 1 - kolejny dodatek w grudniu

Pierwsza fala nowej zawartości dotrze do nas w grudniu i skupi się na nowych mapach i kilku nowościach. W grudniu powalczymy w następujących lokacjach:

 • Cape Helles - mapa osadzona w Gallipoli, gdzie zawalczymy w szeregach wojsk brytyjskich lub staniemy po stronie Imperium Osmańskiego, aby bronić fortyfikacji.
 • Achi Baba - skupiona na działaniach piechoty walka przedstawiająca natarcie sił brytyjskich z 1915 roku.

W styczniu z kolei do gry trafią kolejne miejscówki:

 • Heligoland Bight - wielka wojna na morzu i starcie wojska brytyjskiego z marynarką niemiecką. 
 • Zeebrugge - inwazja przeprowadzona przez jednostki brytyjskie na belgijski fort Bruges-Zeebrugge. Zawalczymy tutaj na wodzie, w powietrzu i na bliskim dystansie w różnorodnym środowisku wojny.

Razem z nowymi mapami w grudniu do Battlefield 1 trafi też nowy tryb rozgrywki o nazwie "Conquest Assault". Będzie to wariacja podboju, gdzie dwie drużyny zmierzą się w walce o kluczowe lokacje na mapie. Ponadto decydując się na dodatek możecie liczyć na wymienioną poniżej zawartość:

 • Nowa operacja: Gallipoli
 • Nowa klasa elitarna: The Infiltrator - podczas przyzywania artylerii potrafi korzystać z umiejętności niekończącego się sprintu
 • Nowy pojazd: L-Class Destroyer
 • Nowy pojazd: C-Class Airship
 • Trzy nowe bronie do walki wręcz
 • Nowe bronie: M1917 Trench Carbine, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Carbine, Type 38 Arisaka
 • Nowa specjalizacja, wyzwania i elementy do odblokowania​​​​​​

Na początku listopada Battlefield 1 otrzyma z kolei Potyczki, czyli nowość w postaci efektownego i intensywnego wariantu jednego z najpopularniejszych trybów gry. Uczestniczenie w nich obdaruje nas wyjątkowymi nagrodami.

Battlefield 1 - potyczki

Źródło: https://www.battlefield.com/en-gb/games/battlefield-1/turning-tides?setLocale=en-gb

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE dlc Electronic Arts niespokojne wody playstation 4 wideo

Nie przegap