Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.10.2017 19:00
Street Fighter V - Zeku ostatnią postacią drugiego sezonu
271V

Street Fighter V - Zeku ostatnią postacią drugiego sezonu

Street Fighter V odsłoniło właśnie ostatnią kartę drugiego sezonu gry. Świetnie wspierana bijatyka otrzyma kolejnego reprezentanta wojowników ninja.

Street Fighter V w ramach kolejnych sezonów oferuje co kilka miesięcy nowe postacie. Drugi sezon wsparcia gry zakończy się poprzez wprowadzenie legendarnego ninja o imieniu Zeku. Bohater jest byłym mistrzem Guya - bohatera znanego z Final Fight i poprzednich odsłon Street Fighter.

Street Fighter V: Arcade Edition w przyszłym roku

Zeku powraca po latach nieobecności, aby zasilić obsadę Street Fighter V. Wojownik walczy nowym stylem, a podczas walki potrafi się nawet odmłodzić. Poniżej zwiastun ujawniający postać i prezentujący jej ciekawy styl. Zeku będzie dostępny do kupienia w dniu 24 października.

Street Fighter V - zwiastun prezentujący Zeku

Tym samym zakończony zostanie drugi sezon gry, który skupiał się na wprowadzeniu do Street Fighter V debiutujących zawodników. Przyszłość gry maluje się w optymistycznych barwach. Początek przyszłego roku przyniesie nam reedycję o nazwie Street Fighter V: Arcade Edition. Wprowadzi ona wyczekiwaną zawartość dla jednego gracza, odświeży interfejs gry i doda do rozgrywki kilka nowości, jak dodatkowe ataki V-Skill dla wszystkich postaci. Osoby posiadające podstawową wersję Street Fighter V otrzymają to wszystko za darmo w ramach aktualizacji. Trzeci sezon według przecieków ma się skupiać na ikonicznych bohaterach i wprowadzić nieobecnych ulubieńców fanów. Mowa tutaj o Sakurze, Blance, czy Sagacie. Czy to jedna wystarczy, aby ta bijatyka zaczęła się w końcu sprzedawać? Miejmy nadzieję, że tak.

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/street-fighter-v-adds-zeku-october-24

Tagi: Capcom dlc playstation 4 Street Fighter V wideo zeku

Nie przegap