Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.10.2017 18:27
Assassin's Creed Origins z klimatycznym zwiastunem live-action
433V

Assassin's Creed Origins z klimatycznym zwiastunem live-action

Ubisoft udostępniło nowy zwiastun Assassin's Creed Origins. Tym razem jednak przedstawia on żywych aktorów, a całości towarzyszy komentarz głównego bohatera, który przyczyni się do narodzenia bractwa.

Assassin's Creed Origins przeniesie nas do starożytnego Egiptu, gdzie poznamy sam początek całego bractwa tytułowych zabójców. Zapalnikiem tej struktury będzie Bayek - mężczyzna walczący z niesprawiedliwością o bezpieczeństwo swojego ludu.

Assassin's Creed Origins i GameStop z oburzającą reklamą

Assassin's Creed Origins to także wielka rewolucja dla całego cyklu. Studio nie marnowało dodatkowego czasu i trwająca rok przerwa pozwoliła im wprowadzić mnóstwo zmian. Przemodelowaniu uległ cały system walki, który teraz wymaga większych umiejętności. Struktura gry zaczęła z kolei przypominać tytuł z gatunku RPG. Bohatera rozwiniemy za sprawą licznych zdolności z bogatego drzewka rozwoju. Możemy również liczyć na mnóstwo nowych aktywności, w tym areny z gladiatorami. Poniższy zwiastun skupia się jednak na klimacie i początku całej organizacji asasynów.

Assassin's Creed Origins - zwiastun live-action "I Am"

Assassin's Creed Origins zadebiutuje na rynku w dniu 27 października. To jednak nie koniec, bo Ubisoft planuje rozwijać grę kilka miesięcy po premierze. Fani mogą liczyć na dwa dodatki fabularne, które przeniosą nas do nowej lokalizacji i będą osadzone na kilka lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Firma udostępni za darmo tryb hordy, a w przyszłym roku otrzymamy tryb edukacyjny - również dostępny bez dodatkowych opłat. Ten zrobi użytek z historycznego tła serii i przedstawi nam liczne ciekawostki oraz fakty naukowe poszerzające naszą wiedzę na temat kultury i okresu starożytnego Egiptu.

Źródło: YouTube (Ubisoft Hong Kong/Taiwan/Southeast Asia)

Tagi: assassin's creed origins live-action playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap