Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.10.2017 17:52
Resident Evil 7. Zwiastun i nowe materiały z nadchodzących DLC
974V

Resident Evil 7. Zwiastun i nowe materiały z nadchodzących DLC

Resident Evil 7 już niedługo otrzyma rozszerzenia rozwijające uniwersum gry i jej historię. Teraz możemy się dokładniej przyjrzeć co Capcom szykuje dla graczy.

Resident Evil 7 przywrócił serię do świetność i prezentowało jakość niespotykaną w cyklu od paru ładnych lat. Kontrowersyjna zmiana perspektywy kamery i powrót do klimatów horroru opłaciły się. Przynajmniej jeśli chodzi o oceny, bo sprzedaż niestety była niższa od zakładanej przez Capcom.

Resident Evil 7 i prezentacja rozgrywki z dodatku "Not a Hero"

Resident Evil 7 otrzyma dwa dodatki DLC. Darmowe "Not a Hero" położy większy nacisk na akcję i pozwoli wcielić się w weterana serii - Chrisa Redfielda. Drugie rozszerzenie brzmi jednak ciekawiej, bo ma stanowić prawdziwe zakończenie gry. Jak widać Capcom nigdy się nie nauczy.

"End of Zoe" ma dziać się zaraz po zakończeniu głównej fabuły z podstawowej gry. Nowe materiały zdradzają, że w opowieści istotną rolę odegra tajemniczy mężczyzna o imieniu Joe. Informacje mówią też, że stawimy czoła ostatecznemu bossowi i w ten sposób zakończymy historię rodziny Bakerów. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące przygotowywaną zawartość. Oba rozszerzenia pojawią się w dniu 12 grudnia razem z kompletnym wydaniem gry o nazwie Resident Evil 7: Gold Edition.

Resident Evil 7 - Tape 02: Redfield


 

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/resident-evil-7-biohazard-dlcs-end-zoe-not-hero-trailer-screenshots

Tagi: Capcom dlc end of zoe not a hero playstation 4 resident evil 7 biohazard wideo

Nie przegap