Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.10.2017 11:35
Battlefield 1. Kolejny dodatek w grudniu
546V

Battlefield 1. Kolejny dodatek w grudniu

Battlefield 1 będzie jeszcze długo rozwijane. Zmierza do nas trzeci dodatek, ale oprócz niego pojawią się aktualizacje, specjalne wydarzenia i inne dodatki. Twórcy podzielili się swoimi planami na przyszłość.

Battlefield 1 doczekało się ostatnio nowej aktualizacji. Przyniosła znaczące zmiany w zawartości gry. Jedną z takich jest usunięcie Operacji ograniczonych do 40 graczy. Pozostaną więc jedynie Operacje dla 64 graczy. O tym co skłoniło do tej decyzji, dowiecie się z poniższego linku. Tam poznacie też listę zmian październikowej aktualizacji.

DICE usuwa z Battlefield 1 Operacje dla 40 graczy

W grudniu pojawi się trzeci dodatek do Battlefield 1. Jego tytuł to "Niespokojne wody". Dzięki niemu będziemy mogli zawalczyć na wodzie, w powietrzu i oczywiście na lądzie. Większość z nowych operacji skupi się jednak na działaniach na morzu. Weźmiemy udział w rajdzie na Zeebrugge czy bitwie w Gallipoli. Wstąpimy też w szeregi nowo powstałej jednostki Royal Marines. Oprócz tego czekają nas nowe mapy, broń, maszyny bojowe i nową zawartość. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Seria Battlefield obchodzi swoje 15. urodziny, a Battlefield 1 swoją pierwszą rocznicę. Specjalne wydarzenie z tej okazji jest za nami, czas więc na zbliżające się nowości. Na początku listopada do gry trafi bardziej widowiskowy wariant najpopularniejszego trybu jakim są Operacje. Tak zwane kampanie Operacji poszerzą frontowe starcia zarówno dla obrońców jak i atakujących. Za wykonanie szeregu Operacji otrzymamy wyjątkowe nagrody.

Pierwsza kampania Operacji nosi nazwę „Burzy na wschodzie”. Połączy ona dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.)

Następnie, jeszcze w listopadzie, pojawi się kampania "Upadek imperiów", która połączy Operacje z podstawowej wersji gry. Oprócz wymienionych pojawią się kolejne. Pierwotnie miały pojawić się w październiku, ale twórcy chcieli je doszlifować, więc opóźnili premierę.

Battlefield 1 - oficjalny zwiastun Potyczek

 

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/battlefield-1-the-road-ahead-fall-2017

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4

Nie przegap