Daniel Stroński Daniel Stroński 14.10.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #30 - Brawlhalla, Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr i inne
459V

Przegląd gier niezależnych #30 - Brawlhalla, Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Brawlhalla

Brawler free-to-play, czyli darmowe obijanie sobie mord w 2D między kilkoma graczami naraz. 32 wojowników na start (i więcej po premierze), walki 1v1 i 2v2 oraz wiele oryginalnych trybów (np. Brawlball, Snowbrawl czy Bombsketball) mają przyciągnąć rzesze graczy. A jak zabraknie chętnych, to zagramy z pecetowcami!

Premiera pełnej darmowej wersji zaplanowana została na 17 października.

Brawlhalla - zwiastun premierowy

Brawlhalla - rozgrywka z turnieju

 

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

RPG akcji w świecie Warhammera umiejscowiony w przyszłości - dokładnie w 41. millennium. Otwarty świat pozwoli w hack'n'slashowym stylu rozgramiać setki przeciwników na wyjątkowo brutalne sposoby, ale oprócz parcia przed siebie ważne będzie korzystanie z osłon i taktyczne podejście. Grać można samemu lub w czteroosobowej grupie przez Sieć, a deweloper obiecuje dodawać nową zawartość i dzienne wyzwania przez długi czas po premierze.

Konsolowa wersja zostanie wydana przez firmę Bigben w pierwszym kwartale 2018 roku.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - rozgrywka

Dungeons 3

Strategiczne zarządzanie lochami jako symulator Złego Lorda w stylu Dungeon Keepera. Podziemny system korytarzy będziemy rozbudowywać i wypełniać rozmaitymi potworami czy pułapkami. Cel jest jeden – nie dopuścić mężnych bohaterów do wyplenienia wszelkiego zła… czyli nas. Szykujcie się na trochę ekonomii i trochę strategii czasu rzeczywistego.

Produkcja miała swoją premierę wczoraj i jest już dostępna w PS Store za 209 zł.

Dungeons 3 - zwiastun

 

CHAOS;CHILD

Produkcja gatunku visual novel, będąca siostrzaną marką dla STEINS;GATE i opierająca się na zbliżonych popularnonaukowych motywach. Nasza bohaterka, szefowa szkolnego kółka dziennikarskiego Takuru Miyashiro, bada falę morderstw, które przypominają zbliżoną sytuację sprzed 6 lat. Szykujcie się na fale tekstu oraz podejmowanie decyzji wpływających na dalszy przebieg fabuły, ale też na omamy, jakich doświadcza Takuru.

Gra jest już dostępna w Europie na PS4 i PS Vitę.

CHAOS;CHILD - zwiastun

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: 000: Inquisitor - Martyr Brawlhalla CHAOS;CHILD Dungeons 3 playstation 4 przegląd gier niezależnych Warhammer 40 wideo

Nie przegap