Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.10.2017 20:35
World of Tanks. Nowa kampania fabularna i zagrożenie nuklearne
406V

World of Tanks. Nowa kampania fabularna i zagrożenie nuklearne

World of Tanks za kilka dni otrzyma kolejny rozdział z serii fabularnych kampanii dla jednego gracza lub rozgrywki kooperacyjnej. Tym razem przeniesiemy się na Kubę, gdzie powstrzymamy widmo wybuchu wojny nuklearnej.

World of Tanks już w dniu 17 października otrzyma kolejną kampanię fabularną. Ta nazywać się będzie "Wojna Kennedy'ego" i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników w formie bezpłatnej aktualizacji. Wejdzie ona w skład wydawanych rozszerzeń "War Stories".

World of Tanks - nowa kampania fabularna już dostepna

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier free to play na świecie. Od jakiegoś czasu twórcy publikują darmowe kampanie fabularne ukazujące alternatywny przebieg historii. Teraz po kryzys kubański i widmo zagłady nuklearnej. Wcielimy się w sierżanta Dale Reece'a i zasiądziemy za sterami zmodyfikowanego czołgu M41 Bulldog, aby powstrzymać pociski nuklearne sowietów. 

Wątkowi ponownie towarzyszyć będą komiksowe wstawki autorstwa duetu PJ Holdena i Matta Timsona. Artyści mają na swoim koncie komiksowe serie Dark Souls 2, Just Cause 3 czy właśnie World of Tanks.

World of Tanks - rozgrywka z kampanii "Wojna Kennedy'ego"

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: playstation 4 wargaming wideo wojna kennedy'ego World of Tanks