Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.10.2017 12:40
PlayLink uratuje Was przed uzależnieniem od smartfonów - ciekawa reklama od Sony
367V

PlayLink uratuje Was przed uzależnieniem od smartfonów - ciekawa reklama od Sony

PlayStation opublikowało reklamę, w której bez większych ogródek sugeruje, że to właśnie PlayLink uratuje domówkę przed sytuacją, w której goście zawiesili się przy swoich telefonach.

PlayLink to nowy sposób na granie ze znajomymi. To aplikacja, która po zainstalowaniu na smartfonie pozwala używać go jako kontrolera w wybranych grach. Pierwszą taką grą jest To Jesteś Ty! Od kilku miesięcy jest w ofercie abonamentu PlayStation Plus, więc warto spróbować i przekonać się, że to świetny sposób na spędzenie czasu z grupką znajomych.

Nasza recenzja To Jesteś Ty! - gry wykorzystującej PlayLink

Ile jest sytuacji, w których spotkanie ze znajomymi kończy się tym, że kilku z nich znudzeni tematem rozmowy, lub po prostu po tym jak "chcą coś pokazać" czy komuś odpisać, pozostają przy telefonie. Tematem przewodnim nowej reklamy jest właśnie podobna sytuacja. PlayStation ma swoją specjalną jednostkę, czyli Zespół Ratujący Przyjaźnie. Funkcjonariusze w wolnych chwilach zajadają się pączkami w kształcie symboli z przycisków kontrolerów PlayStation i rozprawiają o kanapkach. A gdy impreza staje się nudna, bo wszyscy zawiesili się przy telefonach, czym prędzej jadą tam uratować sytuację po tym jak otrzymują zgłoszenie. Trzeba przyznać, że pomysł mieli ciekawy.

Reklama PlayLink

Jeśli chodzi o datę podaną przy reklamie, jest to data premiery Hidden Agenda - czyli nowej gry twórców Until Dawn. Ma to być emocjonujący thriller, w którym wspólnie ze znajomymi będziemy dokonywać wyborów - oczywiście z użyciem wcześniej wspomnianej aplikacji.

Tagi: hidden agenda Sony Interactive Entertainment Supermassive Games

Nie przegap