Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.10.2017 02:16
The Evil Within 2 bez wsparcia dla PS4 Pro
819V

The Evil Within 2 bez wsparcia dla PS4 Pro

The Evil Within 2 trafia do sprzedaży. I jeśli jesteście posiadaczami PS4 Pro liczącymi, że nowy tytuł Tango Gameworks będzie wykorzystywać dodatkową moc konsoli, to mamy dla was złą wiadomość. Deweloper i Bethesda polecieli w kulki.

The Evil Within 2 jest sporym skokiem pod względem technologicznym jeśli grę porównamy z poprzedniczką. Wyrzucono czarne pasy po bokach ekranu, które pozwalały grze działać w niższej rozdzielczości (co deweloperzy ściemniając tłumaczyli kinowością akcji). Gra działa też generalnie znacznie płynniej i wygląda po prostu ładniej nawet na zwykłej PS4.

The Evil Within 2 wygląda obłędnie!

Jednak posiadacze PS4 Pro, którzy liczyli na konkretne wsparcie, ba, na jakiekolwiek - będą zawiedzeni. Ekipa Digital Foundry wzięła na tapet produkcję Tango Gameworks i sprawdziła jak działa gra, czy PS4 Pro jest wspierane i jaki postęp graficzny zaliczyła kontynuacja.

The Evil Within 2 sprawdzone przez Digital Foundry

Przy całym skoku jakościowym, kompletne olanie PS4 Pro jest wyjątkowo smutne. Jedynym pocieszeniem może być to, że z włączonym trybem Turbo, wersja na PS4 Pro działa znacznie częściej w 30 klatkach na sekundę.

Tagi: Bethesda playstation 4 Tango Gameworks The Evil Within 2 wideo

Nie przegap