Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.10.2017 17:51
Gran Turismo Sport. Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 nauczy nas jeździć
453V

Gran Turismo Sport. Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 nauczy nas jeździć

Gran Turismo Sport poważnie podchodzi do tematu samouczka. Twórcy postawili sobie ambitny cel, aby nawet z największego laika uczynić dobrego kierowcę. Poza specjalnymi zawodami możemy również liczyć na pomoc ze strony Lewisa Hamiltona.

Gran Turismo Sport to obecnie najbardziej wyczekiwane wyścigi. Po kilku testach beta i demie powoli zbliżamy się do wielkiej premiery. Fani motoryzacji będą świętować dnia 18 października. Sama gra ma odmienić rywalizację między kierowcami i stanowić nowy rozdział w historii sieciowej rozgrywki.

Gran Turismo Sport - w otwartą betę zagrało ponad milion graczy

Twórcy Gran Turismo Sport ogłosili teraz współpracę z Lewisem Hamiltonem - brytyjskim kierowcą wyścigowym i trzykrotnym mistrzem świata Formuły 1. Sportowiec będzie pełnił rolę mentora, którzy pomoże graczom szlifować swe umiejętności. Możemy liczyć na wiele użytecznych i ciekawych porad od tego weterana.

Gran Turismo Sport - Lewis Hamilton

Gran Turismo Sport to dla tego kierowcy wielkie przeżycie. Lewis Hamilton od dziecka jest fanem serii i w następujący sposób skomentował swoją współpracę:

Gram w Gran Turismo od kiedy byłem dzieckiem, więc bycie częścią tego projektu to niesamowite doświadczenie

Lewis będzie tłumaczył swoją filozofię jazdy i technikę za pomocą różnych obrazów oraz wywiadów. Będą one dostępne w grze i spełnią rolę instruktażową, abyśmy nauczyli się lepiej grać i panować nad autem.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/12/lewis-hamilton-to-provide-expert-in-game-advice-in-gran-turismo-sport/

Tagi: Gran Turismo Sport Lewis Hamilton playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap