Daniel Stroński Daniel Stroński 12.10.2017 01:14
Twórcy Titanfalla szykują VR-ową grę
362V

Twórcy Titanfalla szykują VR-ową grę

Respawn Entertainment dostarczyło nam w ubiegłym roku Titanfalla 2 i dało do zrozumienia, że myślą o stworzeniu "trójki". Na razie jednak studio zapowiedziało inny projekt - wojenną grę VR.

Respawn Entertainment dostarczyło już dwóch odsłon FPS-a z mechami Titanfall, a w produkcji mają niezapowiedzianą grę w uniwersum Gwiezdnych wojen, jaką mają zrobić na Electronic Arts. Deweloper wspomniał nawet o możliwości stworzenia trzeciego Titanfalla, ale w tej kwestii również nie znamy konkretów. Więc nad czym studio pracuje obecnie? Nad wojenną grą w wirtualnej rzeczywistości.

Titanfall 3? Deweloper twierdzi, że jest taka możliwość

Respawn Entertainment przedstawiło swój projekt realistycznej przygody VR w wirtualnej skórze żołnierza. Szef studia Vince Zampella zapowiada jak najwierniejsze przedstawienie emocji, jakie wynikają z ryzykowania życiem z karabinem w rękach. Zapomnijcie o wielkich mechach, a nastawcie się na strach, przerażenie i adrenalinę.

Respawn Entertainment - zapowiedź gry VR

Zapowiedź gry, która ukaże się w 2019 roku, znalazła się na youtube'owym koncie Oculusa, lecz nie wyklucza to obecności gry na PlayStation VR. Na razie wiemy jednak tylko tyle, co powiedziano na filmiku.

Źródło: YouTube (Oculus)

Tagi: PlayStation VR Respawn Entertainment titanfall