Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.10.2017 18:36
Star Ocean: The Last Hope powróci w nowej jakości 4K
337V

Star Ocean: The Last Hope powróci w nowej jakości 4K

Star Ocean: The Last Hope 4K & Full HD Remaster zasili bibliotekę PS4, aby jeszcze raz zabrać nas w galaktyczną podróż. Gra powróci w piękniejszym wydaniu i na pewno będzie ciekawym kąskiem dla sympatyków jRPG.

Star Ocean: The Last Hope to czwarta odsłona cenionej i dosyć wiekowej serii jRPG. Chociaż cykl nigdy nie mógł liczyć na popularność Final Fantasy, to może się poszczycić gronem fanów na całym świecie. Square Enix odświeżyło jakiś czas temu trzecią część Star Ocean, a teraz przyszła pora na jej następce.

Star Ocean: Till The End of Time przedstawione na zwiastunie premierowym

Star Ocean: The Last Hope powróci w odświeżony wydaniu w formie remastera 4K i Full HD przygotowywanego z myślą o PlayStation 4. Tytuł pierwotnie zadebiutował na konsoli Xbox 360 w 2009 roku. Potem został przeniesiony na PlayStation 3 w nieco rozbudowanej formie. Square Enix zapowiedziało, że teraz produkcja trafi na PlayStation 4, gdzie zadziała w jakości Full HD (oryginalnie obraz wyświetlany był w rozdzielczości 720p). Posiadacze PS4 Pro mogą liczyć ponadto na rozdzielczość 4K. Otrzymamy również możliwość zmiany kilku opcji graficznych - wymienia się tutaj cienie i efekt blur.

Poniżej pierwszy zwiastun gry

Star Ocean: The Last Hope - 4K i Full HD Remaster - zwiastun gry

Tagi: playstation 4 Square Enix Star Ocean®: The Last Hope ~International~ tri-ace wideo