Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.10.2017 17:12
The Evil Within 2 na świetnym zwiastunie z okazji premiery
481V

The Evil Within 2 na świetnym zwiastunie z okazji premiery

The Evil Within 2 może się okazać wielkim hitem. Premiera nastąpi już w ten piątek, więc niedługo nastąpi wysyp pierwszych ocen. Teraz jednak możemy obejrzeć kolejny materiał z okazji zbliżającego się debiutu. Miejmy nadzieję, że sama gra będzie prezentowała podobny poziom co nowe wideo.

The Evil Within 2 pojawi się na rynku już w ten piątek. Dla wielu sympatyków ciężkich klimatów i gier z gatunku survival horrorów będzie to prawdopodobnie najważniejsza premiera roku. Nic w tym dziwnego, wszak pozycja Tango Gameworks wygląda coraz lepiej z każdym kolejnym materiałem.

The Evil Within 2 wygląda obłędnie

The Evil Within 2 może w końcu wykrzesać nieco zmarnowany potencjał pierwszej odsłony. Ponownie wejdziemy w skórę Sebastiana Castellanosa i skupimy na poszukiwaniu córki o imieniu Lili. Bohater obwinia się, że nie był wstanie ocali jej z pożaru. Szansą na odkupienie będzie koszmarny świat STEM, gdzie materializują się najgorsze maszkary, jakie człowiek jest w stanie sobie wyobrazić.

Nowy zwiastun przygotowuje nas na nadciągający koszmar. Wideo jest nie tylko klimatyczne, ale i pełne świetnie wyglądającej akcji. Tytuł ma jednak zaoferować coś więcej niż wybijanie przeciwników, bo twórcy przykładają się również do budowania napięcia grozy i straszą również w bardziej subtelny oraz psychologiczny sposób.

The Evil Within 2 - zwiastun premierowy

The Evil Within 2 będzie grą lepszą i większą. Etapy będą bardziej otwarte i pozwolą na nieco nieliniowy charakter. Wrócą omamy zmieniające otoczenie i groźni przeciwnicy. Amunicja znów będzie na wagę złota i istotną rolę odegra skradanie między wrogami. Możemy również oczekiwać pokręconej historii, gdzie poza licznymi stworami stawimy również czoła samozwańczemu prorokowi i obłąkanemu artyście. 

Źródło: YouTube (BethesdaSoftworksUK)

Tagi: Bethesda playstation 4 Tango Gameworks The Evil Within 2 wideo

Nie przegap