Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.10.2017 21:35
Gwiezdne Wojny IX znajdą sposób na zamknięcie historii Lei
568V

Gwiezdne Wojny IX znajdą sposób na zamknięcie historii Lei

Gwiezdne Wojny IX znajdą odpowiedni sposób aby godnie pożegnać generał/księżniczkę Leię – tak przynajmniej twierdzi gwiazdor wielkiej, kosmicznej sagi.

Nie jest tajemnicą, iż Generał Organa miała odgrywać znacznie istotniejszą rolę w Epizodzie IX Star Wars, wspominała o tym chociażby sama Carrie Fischer, która podkreślała, iż tak jak Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi skupiały się na innych postaciach z „wielkiej trójki”, tak w Gwiezdnych Wojnach IX błyszczeć miała Leia.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - jest pełny zwiastun

Śmierć aktorki przekreśliła jednak te plany, mimo to Mark Hamill, wcielający się w Luke’a Skywalkera wierzy , iż jego filmowa siostra zostanie pożegnana w godny sposób .

Pokochacie ją w Ostatnim Jedi. Wiem, że spróbują i znajdą sposób na zamknięcie jej historii w Epizodzie IX, w taki sposób na jaki zasługuje. Han Solo był ważniejszy w Przebudzeniu Mocy, Luke odrobinę bardziej w Ostatnim Jedi, z pewnością też Leia miała być istotniejsza w Epizodzie IX. Jej brak będzie więc odczuwalny, jednak damy radę.

J.J. Abrams, który został zatrudniony do napisania i wyreżyserowania Epizodu IX ma przed sobą dwa poważne wyzwania. Nie tylko musi stworzyć spójne zakończenie trylogii sequeli, ale również wymyślić zwieńczenie historii jednej z najbardziej ikonicznych, kobiecych postaci w historii kina i to przy mocno ograniczających okolicznościach. Wielu fanów nie było zadowolonych ze sposobu, w jaki zakończył się żywot Hana Solo, być może więc Abramsowi uda się to lepiej z przywódczynią Ruchu Oporu.

Źródło: http://screenrant.com/star-wars-9-close-leia-story-mark-hamill/

Tagi: Disney gwiezdne wojny IX lucasfilm mark hamill star wars IX