Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.10.2017 14:36
Creed 2. Sequel hitu z reżyserem
374V

Creed 2. Sequel hitu z reżyserem

Creed – film powiązany z serią Rocky okazał się być sporym sukcesem. Obraz przyniósł chociażby nominację do Oskara dla Sylvestra Stallone’a. Na fali sukcesu tej produkcji zapowiedziano jej sequel, wiemy już kto będzie jego reżyserem.

Stanowisko reżyserskie przejmie sam Sylvester Stallone, aktor poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Dla Stallone’a nie będzie to pierwszy kontakt z reżyserią. Wystarczy wspomnieć, że zaledwie dwa filmy z serii Rocky nie były reżyserowane przez gwiazdora kina akcji – pierwszy Rocky, oraz Rocky V. Ostatni raz na tym stanowisku Stallone zasiadł w 2010 roku, gdy odpowiadał za reżyserię pierwszej części Niezniszczalnych.

Swojego reżysera poszukuje również nowy film z Jamesem Bondem

Co ciekawe, Stallone potwierdził jedynie swoje zaangażowanie reżyserskie w drugą część Creeda, nie wiemy czy aktor powróci do roli Rocky’ego Balboa. W pierwszym Creedzie postać ta miała swoje problemy, jednym z nich była chemioterapia, którą właśnie przechodził. Jego nieobecność nie byłaby więc niczym dziwnym.

Do rozpoczęcia produkcji Creed 2 pozostało jeszcze kilka miesięcy, nie wiemy więc jeszcze zbyt wiele o fabule tego filmu. Jednak to co ujawniono wydaje się być całkiem ciekawe. W drugiej części Creeda powróci, znany z Rocky’ego IV, Ivan Drago – rosyjski bokser, który na ringu zabił ojca głównego bohatera produkcji. Według przecieków, bohater grany przez Dolpha Lundgrena nie będzie jednak pełnił mentorskiej roli, tak jak Rocky, lecz sam ma stanąć do ringu.

Na potwierdzenie tych informacji musimy poczekać, podobnie zresztą jak na datę premiery obrazu, która nie nastąpi raczej w bliższej przyszłości.

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/1712179/creed-2-has-finally-locked-in-a-director

Tagi: creed creed 2 sylvester stallone warner bros

Nie przegap