Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.10.2017 14:57
Assassin's Creed Origins - pojawiła się lista trofeów
1570V

Assassin's Creed Origins - pojawiła się lista trofeów

Assassin's Creed Origins wprowadza wiele zmian - teraz gra ma bardziej wyglądać jak RPG. Czy to oznacza, że będzie bardziej czasochłonna od pozostałych części? Na to pytanie może odpowiedzieć lista trofeów.

Assassin's Creed Origins rewolucją raczej nie będzie, ale w grze pojawi się kilka ciekawych nowości. Zmieniony zostanie system walki, który teraz nie skupi się tak bardzo na kontrowaniu ataków. Nie zabraknie też dynamicznie zmieniającej się pory dnia i pogody i - co za tym idzie - zadań pobocznych, które będziemy znajdować w różnych miejscach i na różne sposoby wykonywać. Twórcy obiecują, że świat będzie żył swoim własnym życiem, a wiele napotkanych postaci zachowywać się wedle własnej rutyny.

Assassin's Creed Origins. Tryb fotograficzny, narrator i nowe szczegóły

Nowe Assassin's Creed Origins będzie zawierać sporo elementów RPG - rozwijanie poziomu bohater, nabywanie umiejętności i nowego ekwipunku. Jednocześnie pojawią się też nowe wyzwania, które pojawiać się będą codziennie. Wykonywanie ich da nam kolejne nowości. Mowa tutaj również o skrzyniach z losowych łupem. Można tylko przypuszczać jak bardzo mikrotransakcje wpłyną na rozgrywkę.

W Sieci pojawiła się lista trofeów, jakie trzeba zdobyć aby uzyskać platynę w Assassin's Creed Origins. Lista jest dość długa i wygląda na to, że zbieracze wirtualnych pucharków spędzą długie godziny zanim dostąpią tego zaszczytu. Poza trofeami fabularnymi (za wykonywanie głównych zadań), są też trofea, które otrzymamy za wykonanie poszczególnych zadań pobocznych. Wychodzi też na to, że sporo czasu będziemy musieli spędzić na Arenie. No i jedna pozycja przyciąga uwagę - będziemy musieli być uzbrojeni w jedynie legendarny ekwipunek. Zapewne będzie się to wiązało z długim czasem gry.

Lista trofeów z Assassin's Creed Origins sugeruje też, że będziemy musieli skorzystać ze wszystkiego co gra ma do zaoferowania. Lista atrakcji jest długa. Oprócz tego widać też, że będziemy musieli odsłonić calutką mapę świata, sporo pływać i robić po trochu wszystkiego. W zasadzie daje nam to pewność, że zdobycie platynowego trofeum będzie czasochłonne. Ale dla fanów serii to na pewno dobra wiadomość.

Assassin's Creed Origins ma pojawić się 27 października. Pełną listę trofeów znajdziecie w tym miejscu - pochodzi ze strony Exophase. Poniżej jest zwiastun zapoznający z fabułą.

Assassin's Creed Origins - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.exophase.com/game/assassins-creed-origins-psn/trophies/

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 trofea Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap