Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.10.2017 12:54
The Evil Within 2 wygląda obłędnie!
1555V

The Evil Within 2 wygląda obłędnie!

The Evil Within 2 wpadło już w ręce recenzentów i niektórych użytkowników YouTube, więc w Sieci pojawiają się pierwsze materiały. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów klimatów grozy.

The Evil Within 2 w założeniach ma być znacznie lepsze od poprzednika. Głównym zarzutem w stronę pierwszej części był brak określonej tożsamości. Ponadto grze oberwało się za problemy techniczne i toporną rozgrywkę. Mimo to gra znalazła swoje miejsce wśród fanów horrorów, bo klimat ma jednak udany.

The Evil Within 2. Sugestywny zwiastun przedstawia mściwego kapłana

Druga część The Evil Within 2 zapowiada się znacznie lepiej. W Sieci pojawiają się pierwsze materiały, które przedstawiają pierwsze 2 rozdziały fabularne, lub po prostu pierwsze 3 godziny z grą. Trzeba przyznać, że mocno zaostrzają apetyt na nową grę. Poniżej znajdziecie pierwszy z materiałów. Prezentuje dwa pierwsze rozdziały. Przy okazji możecie też posłuchać komentarza grającego.

The Evil Within 2 - rozdział 1 i 2 (z komentarzem)

Kolejny film prezentuje pierwsze 2 godziny z The Evil Within 2. To materiał dla ludzi nie przepadających za nagraniami z komentarzem. Jest to też okazja, aby samodzielnie ocenić gęsty klimat jaki cechuje grę.

The Evil Within 2 - pierwsze 2 godziny (bez komentarza)

Poniżej kolejne materiały obejmujące kilka rozdziałów. Pierwszy z nich prezentuje pierwsze 3 godziny, kolejne skupiają się na pierwszym rozdziale. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę obłędnie.

The Evil Within 2 - pierwsze 3 godziny (z komentarzem)

The Evil Within 2 - rozdział 1

The Evil Within 2 - rozdział 1 (z komentarzem)

The Evil Within 2 pojawi się już niedługo, bo 13 października. Materiałów w Sieci już teraz jest dużo, ale przybędzie ich znacznie więcej. Osoby nie lubiące spoilerów muszą mieć się na baczności.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1445618&page=1

Tagi: Bethesda Tango Gameworks The Evil Within 2

Nie przegap