Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.10.2017 10:28
Star Wars Battlefront 2 - beta trwa dłużej
613V

Star Wars Battlefront 2 - beta trwa dłużej

Otwarte testy beta Star Wars Battlefront 2 miały skończyć się wczoraj. Twórcy przedłużyli jednak testy, można więc grę testować jeszcze trochę.

Star Wars Battlefront 2 ma być najlepszą grą osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. To dlatego nad grą pracują trzy różne zespoły deweloperskie należące do EA. Każdy z nich zajmuje się tym co umie najlepiej, więc możemy spodziewać się wysokiej jakości poszczególnych aspektów. Czy to fabuła, czy rozgrywki wieloosobowe.

Star Wars Battlefront 2. Darth Vader wkracza do akcji

Beta udowadnia, że Star Wars Battlefront 2 jest lepsze od pierwowzoru już teraz. Choć to raczej potwierdza przypuszczenia wielu. Tak czy siak, jeśli Wam mało - grę można dalej testować. EA Polska ogłosiło, że testy beta zostały przedłużone.

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada. W ramach otwartych testów beta, które jeszcze trwają możemy przetestować trzy tryby sieciowej rozgrywki. Będzie to Galactic Assault, czyli starcia na dużą skalę - 40 graczy podzielonych na dwie strony, z których jedna stara się dostać na salę tronową, a druga do tego nie dopuścić. Kolejny tryb to Strafighter Assault, gdzie możemy zasiąść za sterami kosmicznych statków i uczestniczyć w dynamicznej walce w przestworzach. Na koniec zostaje Strike czyli wariacja na temat Capture the Flag. Oprócz tego jest jeszcze Arcade - zestaw zadań pozwalających przygotować się do rozgrywek sieciowych.

Star Wars Battlefront 2 - oficjalny zwiastun bety

 

Źródło: https://twitter.com/eapolska/

Tagi: beta Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap