Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.10.2017 08:58
Silent Hill 2 - sekrety skrywane przez mgłę i kamerę
1551V

Silent Hill 2 - sekrety skrywane przez mgłę i kamerę

Silent Hill 2 podobnie jak pierwsza część to gry, które nawet po latach od premiery potrafią czymś zaskoczyć. Nie wspominając o tym, że wielu uważa je za horrory wszech czasów. Jeden z użytkowników YouTube postanowił sprawdzić co kryje się za mgłą i w miejscach, których kamera nigdy nam nie pokazywała.

Ostatnim razem o Silent Hill 2 pisaliśmy wtedy, gdy aktor głosowy podkładający głos głównemu bohaterowi, opublikował nigdy niewidziane materiały zza kulis.

Silent Hill 2 - prawdziwe perełki zza kulis tworzenia tego hitu

Teraz możemy spojrzeć na to jak Silent Hill 2 jest skonstruowane. Jeden z użytkowników YouTube dzięki możliwości wyłączenia efektów mgły czy totalnej swobody w obsłudze kamery, mógł nam pokazać to, czego wcześniej nie widzieliśmy. Jak się okazuje - w momencie gdy trafiamy na lustro mamy do czynienia z dwoma modelami postaci, ale podobnie działa to w innych grach. Poza tym możemy też zobaczyć jak wiele skrywa sama mgła. Ponadto - możemy zobaczyć kto tak naprawdę siedzi przed telewizorem. Oczywiście ostrzegam przed treściami zdradzającymi fabułę.

Silent Hill 2 - wideo przedstawiające co kryje się za mgłą

Silent Hill 2 pojawiło się w 2001 roku na PlayStation 2, ale w późniejszym czasie Konami wydało też kolekcję HD. Samej kolekcji można wiele zarzucić, zwłaszcza bez łatek - począwszy od braku możliwości wyboru głosów w Silent Hill 3 czy gorsze efekty mgły.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/10/08/see-the-spooky-secrets-silent-hill-2-hides-behind-its-fog-and-camera.aspx

Tagi: Konami PlayStation 2 silent hill 2 team silent wideo