Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.10.2017 20:33
Ghost Recon Wildlands. Darmowy weekend i premiera trybu PvP
605V

Ghost Recon Wildlands. Darmowy weekend i premiera trybu PvP

Twórcy Ghost Recon Wildlands ponownie zapraszają do darmowego wypróbowania ich gry. Obiecują też liczne nowości i przygotowują na premierę darmowego trybu PvP, który będzie mocno rozwijany przez kolejne miesiące.

Ghost Recon Wildlands już jutro zostanie rozbudowane o taktyczny tryb PvP. Drużynowy wariant zabawy mocno urozmaici wieloosobowe opcje gry. W Ghost War zawalczą ze sobą dwie drużyny składające się po czterech członków, gdzie każdy z nich może odegrać kluczową rolę w bitwie i przechylić szalę zwycięstwa na drugą stronę.

Ghost Recon Wildlands - darmowy tryb PvP zadebiutuje w październiku

Ghost Recon Wildlands w trybie Ghost War pozwoli walczyć na ośmiu różnorodnych mapach. Będą to otwarte lokacje, które wymuszą dobrą komunikację zespołu. Do wyboru otrzymamy aż 12 klas o odmiennych zdolnościach, co pozwoli powołać do życia unikalny zespół. To jednak nie wszystko, bo Ubisoft obiecuje, że to ledwie początek. Do gry będą trafiać nowe tryby i popremierowa zawartość w formie nowych klas, broni i darmowych map. Jeśli posiadacie przepustkę sezonową to nowe klasy będą dla Was dostępne tydzień wcześniej.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun premierowy trybu Ghost War

Ghost Recon Wildlands będzie ponadto dostępne za darmo od 12 października do 15 dnia tego miesiąca. Twórcy zapraszają do wypróbowania nowości. We wspomnianych dniach otrzymacie nieodpłatny dostęp do pełnej wersji gry i jej zawartości.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Ghost Recon Wildlands ghost war playstation 4 pvp Ubisoft wideo

Nie przegap