Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.10.2017 14:33
The Last of Us 2 w 2019 roku? Kompozytor mógł ujawnić datę premiery
1324V

The Last of Us 2 w 2019 roku? Kompozytor mógł ujawnić datę premiery

The Last of Us 2 to zdecydowanie najbardziej oczekiwana premiera. Każda wzmianka o nowej grze wywołuje szum i nie inaczej jest tym razem. Kompozytor muzyki mógł ujawnić orientacyjną datę premiery.

The Last of Us 2 podejmie wątek rozpoczęty w pierwszej części. Ponownie będziemy uczestniczyć w walce o przetrwanie dwojga ludzi: Joela i Ellie. Do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele informacji. Pojawił się jeden zwiastun, zachwycający zwiastun, potwierdzenie tego, że kompozytorem będzie ten sam człowiek, który dostarczył nam ścieżkę dźwiękową z "jedynki" i... to w zasadzie tyle.

The Last of Us 2. Wyjątkowy plakat, motyw i koszulka z gry

Podczas wywiadu w trakcie audycji w radiu, kompozytor The Last of Us 2, czyli Gustavo Santolalla rzucił mimochodem, że gra pojawi się w 2019 roku. Skwitował to śmiechem, mówiąc że tak naprawdę nie wie i to co powiedział jest żartem.

Gra będzie skończona w 2019. [śmiech] - nie, tak naprawdę nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie, ale stworzenie podobnej gry zajmuje zwykle 2 lata. Pracuję nad nią od jakiegoś roku i po moim koncercie 28 października udam się do Los Angeles, aby kontynuować prace nad grą.

Trudno ocenić ile w tym prawdy, bo ani Naughty Dog ani Sony nie wspominało żadnej daty premiery. Wiemy, że prace nad The Last of Us 2 trwają od 2014 roku. Sesje motion capture rozpoczęły się na początku tego roku, ale również ta informacja nie mówi zbyt wiele. Pozostaje więc czekać na jakieś potwierdzenie czy kolejne wieści. Tymczasem, w ramach przypomnienia podrzucamy pierwszy zwiastun, który ogromnie nakręca na grę. No, chyba że komuś nie podobała się pierwsza część.

The Last of Us 2 - pierwszy zwiastun

 

Źródło: http://wccftech.com/last-us-part-ii-2019-release-date/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap