Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.10.2017 11:56
God Eater 3 na pierwszym zwiastunie!
323V

God Eater 3 na pierwszym zwiastunie!

God Eater 3 po raz pierwszy pojawiło się na TGS 2016, ale dopiero teraz dostajemy pierwszy faktyczny zwiastun. Oprócz tego zapowiedziano też nowe God Eater na telefony.

God Eater 3 zaistniało w świadomości fanów już rok temu, na zeszłorocznej edycji targów Tokyo Game Show. W tamtym czasie nie było co prawda oficjalnie powiedziane, że nowy projekt to trzecia część, ale kilka jasnych wskazówek na to wskazywało.

Czy to upadek Fenrira? - nadciąga nowy God Eater

Nie ma zbyt wielu informacji na temat God Eater 3. Pojawił się przede wszystkim pierwszy zwiastun, którego opis sugeruje, że akcja toczyć się będzie wiele lat po wydarzeniach z poprzedników. Przybywa nowy rodzaj Aragami i jako "pożeracz bóstw" postaramy się o przywrócenie równowagi. To pierwsza odsłona przygotowywana z myślą o konsolach stacjonarnych więc możemy spodziewać się większego rozmachu i lepszej jakości wielu aspektów. Zapowiada się obiecująco.

God Eater 3 - pierwszy zwiastun

Nie wiadomo jednak kiedy God Eater 3 miałoby się pojawić. Nie potwierdzono też platform, ale spokojnie można założyć, że znajdzie się wśród nich PlayStation 4. Tymczasem wspominamy o jeszcze jednym projekcie, czyli God Eater Resonant Ops. Będzie to darmowa gra mobilna, w której oczywiście pojawią się mikrotransakcje. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun.

God Eater Resonant Ops - zwiastun gry moblinej

 

Tagi: Bandai Namco God Eater 3 playstation 4 wideo

Nie przegap