Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 15:54
Call of Duty WW2 gotowe do premiery
687V

Call of Duty WW2 gotowe do premiery

Call of Duty WW2 już niedługo trafi w ręce graczy. Twórcy poinformowali, że prace nad ogromnym projektem dobiegły końca. Gra czeka już na swoją premierę.

Call of Duty WW2 to długo i przez wielu oczekiwany powrót do korzeni - zarówno pod kątem realiów jak i rozgrywki. Wychodzi na to, że gracze zmęczyli się skakaniem po ścianach i futurystycznymi klimatami. Za nami jest zamknięta beta, która w odczuciu wielu zapowiada średni tryb wieloosobowy. Tego typu gracze mogą jeszcze pokładać nadzieje w kampanii fabularnej, która ma być wierna faktom, mroczna, brutalna i pełna wulgaryzmów.

Call of Duty: WW2 będzie pełne brutalności i wulgaryzmów

Tymczasem szef studia Sledgehammer Games, czyli Glen Schofield podzielił się informacją, że prace nad Call of Duty WW2 zostały zakończone. W swoim poście napisał:

Jeśli chodzi o proces twórczy, ten wielki projekt jakim jest Call of Duty WW2 został zakończony. 3 lata zbierania informacji, kreowania, pisania itd. jest już za nami. Czuję się trochę pusty. Gra jest teraz w rękach fanów.

Oznacza to, że twórcy mogą się skupić na innych zadaniach, czyli ewentualnych szlifach i dodatkach, które w przyszłości trafią do Call of Duty WW2.

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada. Twórcy przygotowali tryb wieloosobowy z wieloma nowościami. Między innymi jest to tryb wojny skupiony na wykonywaniu celów - zniszczenie składu amunicji, powstrzymanie aliantów przed odbudowaniem mostu czy zniszczenie czołgu. Nie zabraknie też strefy społecznościowej, czyli głównego sztabu, w którym gracze mogą zmierzyć się w umiejętnościach, popatrzeć na łup zdobyty przez innych graczy czy ogólnie przygotować się do kolejnych rozgrywek. Czasem przyjdzie też obronić siedzibę przed nalotem. Obok tego twórcy przygotowali wiele innych nowości i (według zapowiedzi) emocjonujący tryb fabularny. Poniżej znajdziecie jego zwiastun.

Call of Duty WW2 - zwiastun fabularny po polsku

 

Źródło: https://twitter.com/GlenSchofield/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 Sledgehammer Games

Nie przegap