Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 14:18
Hitman - rozpiska nowości na październik
449V

Hitman - rozpiska nowości na październik

Hitman otrzyma w październiku sporo nowości. Twórcy przygotowali rozpiskę zawartości, która na przestrzeni października pojawi się w grze.

Hitman na PlayStation 4 sporo stracił w oczach graczy głównie z uwagi na formę dystrybucji. Większość woli dostać produkt pełny, aniżeli cyklicznie uzupełniany. Tym bardziej, że w serii o płatnym zabójcy jest to nowość - co innego gry, które od zawsze były odcinkowe. Tak czy siak - to jeden z powodów, dla których wielu straciło zainteresowanie. Niemniej, twórcy uważają, że fakt, iż grę sprawdziło 5 milionów osób to coś czym warto się pochwalić.

Hitman to wielki sukces. W grę zagrało już ponad 5 milionów graczy!

Dlatego też chcą aby Hitman stało się grą jeszcze bardziej godną uwagi, bo sama w sobie jest przecież świetna. Dlatego przygotowują dodatkową zawartość, którą będą udostępniać na przestrzeni października.

Najpierw data 13 października. W tym dniu do gry trafi 10 nowych kontraktów. To treść powstała we współpracy z graczami, którzy swoimi pomysłami dzielą się na oficjalnym forum gry. Tego samego dnia pojawi się zestaw wyzwań o nazwie Master Scarecrow Challenge Pack. Będzie to 5 wyzwań, które po wykonaniu dadzą nam dostęp do nowego przedmiotu. Więcej szczegółów ma się pojawić wkrótce.

W późniejszej części miesiąca przybędą kolejne kontrakty stworzone przy współpracy z graczami. Z tą różnicą, że teraz jeden z nich będzie kuratorem. Podobno szuka ciekawych sposobów na uprzyjemnienie sobie gry. Również i o nim mamy dowiedzieć się więcej wkrótce.

Z kolei na dzień 24 października twórcy Hitmana szykują jakieś wielkie ogłoszenie. Wtedy mają ujawnić kolejną porcję nowości. Zachęcają nas tym samym do zaznaczenia daty w kalendarzu i wyczekiwania godziny 14:00. W ramach uściślenia: nie jest to Sezon 2.

Hitman dostępne jest od 11 marca 2016 roku. Gra pierwotnie pojawiała się w odcinkach, ale później wszystkie zostały wydane razem, w jednym pudełku. Każdy zainteresowany może sobie sprawdzić za darmo pierwszy epizod - ale warto wiedzieć, że jest to pełen pierwszy epizod - łącznie ze wszystkimi wyzwaniami i trofeami.

Hitman - zwiastun pudełkowego wydania gry

 

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-october-content-schedule/

Tagi: dodatki hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix

Nie przegap