Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 13:04
Dragon Ball FigterZ - twórcy prezentują swoje umiejętności w grze
474V

Dragon Ball FigterZ - twórcy prezentują swoje umiejętności w grze

Dragon Ball FigterZ wyszło ostatnio z fazy zamkniętych testów beta i udowodniło, że będzie to świetna pozycja zarówno dla fanów bijatyk jak i samego uniwersum. Dzisiaj możemy zerknąć jak grają sami twórcy - ci najbardziej umiejętni.

Dragon Ball FigterZ to najnowsza propozycja studia Arc System Works - specjalistów w dziedzinie bijatyk 2D. Ich gry (Guilty Gear czy BlazBlue) cechuje rozbudowany system walki, ale też robiąca wrażenie oprawa graficzna, która pokazuje jak powinny wyglądać gry na podstawie anime. Wśród postaci do wybrania pojawi się wielu znanych bohaterów - ostatnio pisaliśmy o Yamcha, Tien i Android 21 - postaciach zaprezentowanych na zwiastunach.

Dragon Ball FighterZ - Yamcha, Tien i Android 21 na zwiastunach

Teraz pora na kolejną porcję rozgrywki. Redaktorzy Game Informera przygotowali materiał, którego głównym celem jest zaprezentowanie najbardziej umiejętności najbardziej wprawionych pracowników studia. To również kolejna okazja do tego, aby móc przyjrzeć się rozgrywce Dragon Ball FigterZ i podziwiać kunszt twórców.

Dragon Ball FigterZ - walka pomiędzy twórcami gry

Dragon Ball FighterZ ma pojawić się w lutym przyszłego roku, ale nie podano jeszcze konkretnego dnia. Jeszcze przed premierą ma wystartować otwarta beta, tym samym wszyscy zainteresowani będą mogli samodzielnie przetestować grę przed zakupem. Jeśli chodzi o ostatnią betę, pozwalała ona na sprawdzenie bazy wypadowej i tego jak działają rozgrywki sieciowe. Wszystko działało w miarę sprawnie, zabrakło jednak opcji obserwowania walczących w poczekaniu na swoją kolej.

Na dokładkę, drugie wideo z walką pomiędzy twórcami. Kolejny materiał, który pokazuje jak bardzo efektowna jest to gra.

Dragon Ball FighterZ - twórcy walczą pomiędzy sobą z użyciem Piccolo i Androida 16

 

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo

Nie przegap