Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.10.2017 08:57
Psychonauts 2 nabiera ostatecznych kształtów
276V

Psychonauts 2 nabiera ostatecznych kształtów

Psychonauts 2 wygląda coraz lepiej. Ostatni materiał zaprezentowany przez twórców tylko utwierdza w przekonaniu, że fani cyklu i pozostałych gier Schafera mają na co czekać.

Psychonauts 2 to kontynuacja kultowej platformówki o wędrowaniu do cudzych umysłów. Ponownie wcielimy się w Razputina z pierwszej części i oddamy się eksplorowaniu i rozwiązywaniu problemów w przeróżnych lokacjach. Ostatnim razem  mogliśmy zobaczyć fragment wczesnej gry.

Psychonauts 2 przedstawia fragment wczesnej rozgrywki

Nowe wideo, które opublikowali twórcy Psychonauts 2 pokazuje fragmenty rozgrywki i ogólnie poczynione postępy. Całość nabiera już ostatecznych kształtów, ale przez twórcami jeszcze sporo pracy. Już wcześniej mówione było, że gra pojawi się najwcześniej w przyszłym roku. Na nagraniu możemy sprawdzić jak prezentuje się wyjątkowa warstwa artystyczna, posłuchać o muzyce czy urokach posiadania siostry.

Psychonauts 2 - raport z postępu

Pozostaje czekać na ogłoszenie daty premiery Psychonauts 2. Niewiele jest takich gier, tym bardziej że Tim Schafer to człowiek z wyjątkową wizją, co wielokrotnie udowodniły jego gry - między innymi Grim Fandango czy Brutal Legend.

Tagi: Double Fine Productions playstation 4 Psychonauts 2 Starbreeze Publishing wideo

Nie przegap