Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.10.2017 18:21
Good Loot ze specjalną ofertą podczas Warsaw Game Week
765V

Good Loot ze specjalną ofertą podczas Warsaw Game Week

Good Loot również będzie obecne na tegorocznej edycji Warsaw Game Week. Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość zakupu wielu ciekawych przedmiotów i gadżetów nawiązujących do popkultury i samych gier wideo.

Marka Good Loot rozstawi się na tegorocznej edycji Warsaw Game Week. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 13-15 października, a fani gadżetów i ubrań z gier mogą liczyć na wyjątkową ofertę.

Good Loot - do oferty trafia Assassin's Creed

Stoisko Good Loot znajdziecie w tym roku w Hali nr1 w EXPO XII przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Możecie liczyć na specjalną ofertę ciekawych gadżetów i ubrań nawiązujących do gier oraz popkultury. Tym razem z nowości zadowoleni będą fani Star Wars, komiksów ze stajni Marvel oraz wielbiciele uniwersum Warhammer 40K.

Poniżej kilka przykładowych przedmiotów sprzedawanych przez Good Loot

Good Loot to licencjonowana kolekcja ubrań i gadżetów z ciągle rozszerzającą się ofertą. Możecie dzięki temu wyrazić swoją pasję i uwielbienie dla wielu serii lub marek, które cenicie. W ofercie znajdziecie wiele tematycznych koszulek, breloków, portfeli i użytecznych akcesoriów.

Jeśli jesteście zainteresowani imprezą T-Mobile Warsaw Game Week, to wszelkie szczegóły na temat biletów i tego wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Notatka prasowa

Tagi: gadżety galeria good loot playstation t-mobile ubrania warsaw game week