Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.10.2017 17:48
Gran Turismo Sport otrzymuje nastrojowy zwiastun
707V

Gran Turismo Sport otrzymuje nastrojowy zwiastun

Gran Turismo Sport już lada moment zadebiutuje na rynku i rozpocznie nowy rozdział w historii rywalizacji gier wyścigowych. Sony przygotowuje się na wielką premierę i przedstawia nowych zwiastun swych flagowych wyścigów.

Gran Turismo Sport wygląda wspaniale pod względem grafiki i zostawia konkurencję daleko w tyle. Perfekcjoniści z Polyphony Digital nie marnowali ostatnich miesięcy i mocno dopieszczali swoje dzieło. Kolejne aktualizacje wersji beta udowadniały z kolei, że produkt końcowy będzie jeszcze lepszy. 

Gran Turismo Sport kontra Forza Motorsport 7 - Gran Turismo miażdży konkurenta

Gran Turismo Sport ma być przyszłością sieciowej rywalizacji wszystkich miłośników motoryzacji. Tytuł zaoferuje oficjalną współpracę z organizacją FIA oraz rozbudowany system dobierania graczy. Ten w czasie rzeczywistym będzie śledził nasze poczynania i na podstawie stylu gry połączy użytkowników o podobnym poziomie umiejętności. Możemy też liczyć na rozbudowaną szkółkę jazdy, która nauczy grać nawet laika i przygotuje go na wyścigi z innymi kierowcami.

Gran Turismo Sport - zwiastun Interlagos Circuit

Gran Turismo Sport pojawi się na rynku już 18 października. Zanim flagowa seria Sony trafi w ręce graczy możemy rzucić okiem na powyższy zwiastun. Ten w elegancki sposób ukazuje piękne ujęcia. Wygląda na to, że Kazunori Yamauchi nie rzucał słów na wiatr kiedy mówił, że jego tytuł zaoferuje najpiękniejsze modele aut w całej historii branży gier wideo. 

Mamy też pierwsze wideo z całej serii materiałów przybliżających szczegóły gry. Na pierwszym zwiastunie twórcy przedstawiają auta i różne klasy pojazdów

Inside Gran Turismo Sport zwiastun nr 1

Źródło: YouTube (Playstation)

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap