Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.10.2017 13:30
FIFA 18 to najpopularniejsza premiera tego roku
309V

FIFA 18 to najpopularniejsza premiera tego roku

FIFA 18 zadebiutowało na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier, ale to nie koniec wielkiej popularności nowej gry EA Sports. W pierwszy weekend od premiery grało jednocześnie ponad 1.5 miliona graczy.

FIFA 18 zadebiutowała w ubiegły piątek i mimo iż miało niewiele czasu na wspięcie się na szczyt, inaczej stać się nie mogło. Warto przy okazji zaznaczyć, że samo zestawienie nie brało pod uwagę cyfrowej dystrybucji, która staje się przecież coraz popularniejsza. Gra dostała już pierwszą aktualizację, która sprawi, że gra będzie nieco łatwiejsza. Pełną listę zmian przeczytacie pod poniższym linkiem.

FIFA 18 - pierwsza aktualizacja nieznacznie ułatwi grę

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Destiny 2 to największa premiera tego roku. Nowa gra Bungie szybko wspięła się na szczyt, ale też pobiła rekord popularności. W jeden dzień na serwerach gry znajdowało się jednocześnie ponad 1.2 miliona graczy. Teraz przychodzi czas na FIFA 18, które jak nietrudno się dziwić, wspomniany rekord pobiło. To w zasadzie gra dla każdego, więc wysoka popularność nie dziwi. Nie ma jednak szczegółów odnośnie platform - jest tylko ten post od Electronic Arts w serwisie twitter:

Przypominamy, że nowa odsłona piłki nożnej od EA zbiera świetne oceny, choć jeśli komuś nie przypadła do gustu poprzednia odsłona, to i tu nie znajdzie zbyt wiele dla siebie. W naszej ocenie gra zgarnęła mocne 9/10, gdzie Adam docenił wolniejsze tempo gry, tryb fabularny z Aleksem Hunterem i kilka innych mocnych cech. Nam pozostaje pogratulować ogromnej popularności i przypomnieć sobie, że FIFA 18 to coś więcej niż gra - takie hasło głosi poniższa reklama.

FIFA 18 to coś więcej niż gra

 

Źródło: https://twitter.com/EA/

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada fifa 18 playstation 4

Nie przegap