Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.10.2017 12:30
Street Fighter V: Arcade Edition w przyszłym roku
514V

Street Fighter V: Arcade Edition w przyszłym roku

Street Fighter V ciągle stara się odzyskać zaufanie graczy. Capcom ciągle dodaje nową zawartość do swojej bijatyki. Ostatnio pisaliśmy, że może pojawić się rozbudowana edycja Arcade - dzisiaj te wieści się potwierdzają.

Street Fighter V to mocna pozycja w świecie e-sportowych turniejów, ale jeśli chodzi o domowe konsole niestety nie przekonało do siebie ich posiadaczy. Capcom nie porzuca jednak swojego dzieła, tym bardziej że od początku było mówione, że będzie przez długi czas rozwijane. Tym samym co jakiś czas pojawiają się kolejne aktualizacje i nowa zawartość.

Street Fighter V. Nowa arena i stroje z okazji Halloween

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Street Fighter V: Arcade Edition pojawiło się w ofercie jednego ze sklepów. Dziś ta sama oferta pojawiła się w sklepie Amazon, choć stosunkowo szybko została wycofana. Teraz mamy już oficjalną zapowiedź. Według niej kompletna edycja zbierze w sobie wszystkie dodatki, które pojawiły się w dotychczasowych dwóch sezonach. Oprócz nich nowa wersja da dostęp do nowości, które pojawią się w trzecim sezonie. Będą to nowe postacie, skórki czy klasyczny tryb Arcade.

Gracze, którzy już posiadają standardową wersję otrzymają darmową aktualizację. Jeśli chodzi o sam tryb Arcade, ma być czymś więcej niż klasycznym trybem z drabinką. Twórcy przygotowali kilka nowości. Każda z postaci będzie miała kolejny V-Trigger - ma to urozmaicić walki. Ponadto pojawi się też Extra Battle Mode i wiele więcej nowości, o których dowiemy się w przyszłości, przed styczniem.

Street Fighter V Arcade Edition ma pojawić się 16 stycznia 2018 roku. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun kompletnej edycji.

Street Fighter V: Arcade Edition - oficjalna zapowiedź

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/05/street-fighter-v-arcade-edition-coming-to-ps4-on-16th-january-2018

Tagi: Arcade Edition Capcom playstation 4 Street Fighter V Street Fighter V: Arcade Edition

Nie przegap