Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.10.2017 10:38
Oddworld Soulstorm na pierwszym wideo!
825V

Oddworld Soulstorm na pierwszym wideo!

Oddworld Soulstorm to remake drugiej odsłony, która swego czasu zadebiutowała na pierwszym PlayStation. Twórcy opublikowali pierwszy zwiastun nowej wersji Abe's Exodus.

Oddworld Soulstorm przygotowywany jest przez twórców oryginalnych gier oraz pierwszego remake'u, czyli Oddworld New 'n' Tasty. Najnowsza odsłona już dotychczas prezentowała się jako znacznie mroczniejsza i brutalniejsza wersja tego co znamy. Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedynie zajawki w postaci grafik. Dzisiaj się to zmienia.

Oddworld Soulstorm w naszej bazie gier

Twórcy opublikowali pierwszy zwiastun Oddworld Soulstorm. Historia Mudokonów uciekających przed Glukkonami to kawał brutalnej opowieści. Nowy zwiastun zapowiada, że gra będzie jeszcze bardziej niepokojąca i mroczna. Twórcy wykorzystają znane wątki, ale przedstawią je w nowy sposób ponownie poruszając zagadnienia konsumpcjonizmu i kapitalizmu. Ponownie wcielimy się w Abe'a, który wraz z pobratymcami znajduje się w sytuacji bez wyjścia - nie mają co pić, czego jeść i gdzie spać. Do momentu aż trafiają na mocno uzależniający napój.

Oddworld Soulstorm - pierwszy zwiastun

Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się Oddworld Soulstorm. Pozostaje czekać na więcej informacji, ale sądząc po jakości New 'n' Tasty i powyższym wideo, dostaniemy kawał świetnej gry.

Źródło: https://www.facebook.com/OfficialOddworld/

Tagi: Oddworld Inhabitants Oddworld: Soulstorm playstation 4 wideo