Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.10.2017 09:49
Hand of Fate 2 pojawi się w listopadzie
268V

Hand of Fate 2 pojawi się w listopadzie

Hand of Fate 2 otrzymało datę premiery - ciekawe połączenie gry karcianej z RPG akcji otrzymamy już w przyszłym miesiącu. Ponadto twórcy ujawnili, że pojawi się nowy towarzysz naszej bohaterki.

Hand of Fate 2 to rozbudowana względem poprzednika hybryda gatunkowa. Mamy tu do czynienia z połączeniem gry karcianej z RPG akcji i planszówką. Zabawa polega na eksploracji magicznego świata i mierzenie się wyzwaniami opartymi na karatach rozdawanych przez magicznego przeciwnika. Powróci przeciwnik znany z poprzedniej części, ale w innej roli. Całość zaprezentowana jest w formie gry planszowej - przesuwamy odpowiednie pionki, a gdy dochodzi do walki, rozgrywka wygląda jak w grach RPG akcji.

Hand of Fate 2 w naszej bazie gier

Defiant Development, czyli twórcy Hand of Fate 2 opublikowali nowy zwiastun, który ujawnił datę premiery. Przy okazji twórcy ujawnili czwartego i ostatniego towarzysza jaki przyłączy się do naszej bohaterki. Będzie to Ariadne of Stiegal. To potężna wojowniczka specjalizująca się w walkach na krótki dystans i miażdżeniu pancerzy przeciwników.

Hand of Fate 2 - zwiastun ujawniający datę premiery

Jak wskazuje powyższy zwiastun, Hand of Fate 2 ma pojawić się 7 listopada tego roku. Twórcy zadowoleni są z tego jak wygląda ich gra, zwłaszcza, że oferuje znacznie więcej niż poprzednik. Już niedługo przekonamy się jak będzie wyglądać w akcji.

Źródło: http://www.pcgamer.com/hand-of-fate-2-will-be-out-in-november-fourth-companion-revealed/

Tagi: Defiant Development Hand of Fate 2 PlayStation 4 wideo

Nie przegap