Daniel Stroński Daniel Stroński 04.10.2017 20:59
The Sims 4. Wiemy, jakie dodatki znajdą się w konsolowej wersji
1710V

The Sims 4. Wiemy, jakie dodatki znajdą się w konsolowej wersji

The Sims 4 trafi na PlayStation 4 już w przyszłym miesiącu. Konsolowa wersja ma nie ustępować w niczym pecetowej, ale nie dostaniemy wszystkich dodatków od razu. Na szczęście, zawartość wielu z nich dostaniemy w obszerniejszych paczkach.

The Sims 4 trafi niebawem na konsole Sony. Zapowiedź gry zrodziła swego czasu wiele pytań, z czego najważniejszymi były te na temat stopnia okrojenia gry. Poprzednie próby zaistnienia serii na konsolach kończyły się wycinaniem zawartości i oferowaniem słabej alternatywy tego, co mieliśmy na PC. Gracze bali się również niewygodnego sterowania i obniżenia jakości grafiki. Na szczęście na to wszystko znamy już odpowiedź. The Sims 4 na PS4 będzie wiernym przeniesieniem zawartości oryginału, włącznie z najwyższymi ustawieniami grafiki i intuicyjnym (tak twórcy zapewniają) sterowaniem. Pozostaje jednak ważne pytanie - ile z wielu dostępnych dodatków dostaniemy na konsolach?

The Sims 4 - pierwsze fragmenty rozgrywki i sterowanie na PlayStation 4

Na oficjalnej stronie facebookowej PlayStation ukazał się post, w którym dokładnie napisano, które z dodatków/rozszerzeń podstawki trafią na PS4 na start:

Wychodzi na to, że The Sims 4 na konsolach ukaże się samo lub od razu w zestawie, w którym oprócz podstawki znajdą się następujące dodatki:

  • Miejskie życie (nowa "miastowa" lokacja, możliwość zamieszkania w bloku, festyny miejskie itp.),
  • Wampiry (możliwość zmiany Sima w wampira, nowa mroczna lokacja),
  • Perfekcyjne Patio (nowe ubrania i fryzury oraz wyjątkowe przedmioty pozwalające umeblować taras),
  • Styl dawnych lat (j.w. tyle że z ubraniami i meblami w stylu vintage).

Jest więc po trochu wszystkiego, chociaż zabraknie tak ciekawych dodatków jak chociażby Witaj w pracy (nowe zawody i możliwość otworzenia własnego biznesu) czy Zjedzmy na mieście (gdzie da się otworzyć własną restaurację). To jednak dopiero pierwszy zestaw, który zasili zawartością grę, i planowane są kolejne.

Co do cen, edycja standardowa ma kosztować w granicach 180 zł, zaś "Imprezowa edycja specjalna" z wyżej opisanymi dodatkami - około 250 zł. Premiera w przyszłym miesiącu, 17 listopada.

Źródło: Facebook (PlayStation)

Tagi: Electronic Arts Electronic Arts Inc. the sims 4

Nie przegap