Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.10.2017 19:38
Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom prezentuje się wspaniale
423V

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom prezentuje się wspaniale

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom otrzymało nowe nagrania przedstawiające grę w bezpośredniej akcji. Możemy się przyjrzeć jak wygląda zwiedzanie wioski, walka i etapy strategiczne. 

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom zapowiada się na bardzo dobrego reprezentanta gatunku jRPG. Tytuł pod względem grafiki wygląda obłędnie i sprawia wrażenie ożywionej animacji studia Ghibli. Nie inaczej prezentuje się sama zabawa, która na pewno spodoba się fanom japońskich gier.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom zapewni lepszą i bardziej różnorodną rozgrywkę

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom zapewni graczom świetną rozgrywkę utrzymaną w duchu najlepszych gier jRPG. Teraz jednak system walki będzie bardziej dynamiczny i pójdzie w stronę akcji. Wiemy też, że zabraknie łapania stworków. Możemy za to liczyć na kilka ciekawych nowości - część z nich prezentują nowe nagrania. Poniżej rozgrywka ukazująca jeden z lochów podczas wykonywania zadania. Nasz bohatera musi uratować dziewczynę przed niebezpieczną wywerną.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - rozgrywka z lochu

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom to opowieść o wygnanym księciu, który będzie walczył o swoje nowe królestwo. Nie zabraknie więc tworzenia armii i dowodzenia naszymi jednostkami. Wszystko to w rozgrywce przypominającą prostą grę RTS.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - rozgrywka RTS

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom pojawi  się na rynku w dniu 19 stycznia.

Źródło: Kotaku

Tagi: Bandai Namco Level 5 Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom playstation 4 wideo

Nie przegap