Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.10.2017 17:13
Extinction. Zwiastun pełen rozgrywki przedstawia walkę z olbrzymami
364V

Extinction. Zwiastun pełen rozgrywki przedstawia walkę z olbrzymami

Extinction to całkowicie nowa marka, która swoim pomysłem przypomina mangę Attack on Titan. Ludzkość mierzy się z widmem zagrożenia ze strony wielkich bestii i jedyną nadzieją na ratunek jest specjalnie wyszkolony żołnierz. Ten potrafi powalić gigantycznego przeciwnika poprzez zadanie śmiercionośnego ciosu w słaby punkt wroga.

Extinction wrzuci nas do ponurej wizji świata, gdzie ludzkość jest na skraju tytułowego wyginięcia. Rozgrywka skupi się na akcji i walce z zagrożeniem ze strony ogromnych ogrów. Tym towarzyszyć będzie armia mniejszych przeciwników.

Extinction na nowych materiałach z rozgrywki

Extinction pozwoli graczom zdecydować o losie ludzkości. Wcielmy się w ostatniego przedstawiciela specjalnej jednostki do walki z Ravenii - wielkimi ogrami. Jako Sentinel władamy niesamowitą zwinnością, którą wykorzystamy do biegania po ścianach i dachach. Możemy liczyć na zniszczalne środowisko i pełną akcji rozgrywkę, gdzie kluczowe będzie zaatakowanie wroga w jego słaby punkt. Nie zabraknie również widoku krwi i ciał rozcinanych na kawałki, a wszystko to od studia Iron Galaxy - twórców takich gier jak bijatyka Killer instinct. Premiera na PlayStation 4 nastąpi w przyszłym roku.

Extinction - zwiastun z rozgrywką

Źródło: YouTube (Maximus Games)

Tagi: extinction Iron Galaxy Studios Maximum Games playstation 4 wideo

Nie przegap