Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.10.2017 15:45
GTA Online - kolejne nowości i bonusy zawitały do San Andreas
513V

GTA Online - kolejne nowości i bonusy zawitały do San Andreas

Grand Theft Auto Online doczekało się kolejnych nowości i bonusów. Nowa zawartość obejmuje kolejny tryb adwersarza, nową maszynę i zestaw bonusów.

Grand Theft Auto Online co jakiś czas otrzymuje nową zawartość, za którą nie trzeba dodatkowo płacić. Jedynym warunkiem do nabycia nowości wewnątrz gry jest posiadanie sporej ilości wirtualnej gotówki - czeka nas więc wiele grindu, bądź zakupy w PlayStation Store, gdzie możemy się zaopatrzyć w dodatkową walutę.

Grand Theft Auto Online - nowości dodane poprzednim razem

Teraz w Grand Theft Auto Online dostępne są kolejne nowości. Pierwsza z nich to ogromny samolot, czyli Mammoth Mogul. To potężna maszyna przeznaczona do - jak mówi samo Rockstar: "przerabiania maszyn wroga na ser szwajcarski". Do dyspozycji mamy wieżyczkę kalibru .50 oraz dziobowy karabin maszynowy.

Samolot można doposażyć w układ wspomagania startu (JATO – Jet-Assisted Take Off) oraz luk na bomby wybuchowe, zapalające, gazowe lub kasetowe. Zapewnijcie sobie przewagę powietrzną i zamówcie swojego Mammoth Mogula już dziś. Dostępny tylko w Warstock Cache & Carry.

Oprócz tego w Grand Theft Auto Online dostępny jest nowy tryb, czyli Powietrzny Kurier. Zabawa w nim polega na przechwyceniu ładunków i zaniesieniu ich do składu. Do dyspozycji dostaniemy samoloty uzbrojone w kaemy i rakiety odrzutowe. Trzeba jednak uważać żeby nie dopuścić rywali do składu, bo wtedy będą mogli rozkraść towar. W rozgrywkach mogą brać udział 2 do 4 drużyn i do 16 graczy jednocześnie. Do 9 października za zabawę w tym trybie zgarniemy podwójny hajs i podwójne punkty Rockstar.

To jednak nie koniec bonusów.

Oprócz tego do 9 października podwójne premie GTA$ i RP obowiązują także w misjach od Rona, więc trzymajcie swojego iFruita pod ręką, aby w porę odebrać telefon od największego fanatyka teorii spiskowych w hrabstwie Blaine.

Pozostają jeszcze zniżki na poszczególne atrakcje. Oto co się na nią załapuje:

 • Warsztat w hangarze – zniżka 25%
 • Ulepszenia silnika (wszystkie pojazdy) – zniżka 25%
 • Ulepszenia pancerza (wszystkie pojazdy) – zniżka 25%
 • Ulepszenia sterowności statków powietrznych – zniżka 25%
 • Ulepszenia uzbrojenia statków powietrznych – zniżka 25%
 • Stroje lotnicze i do wyścigów powietrznych – zniżka 25%
 • Kabiny MCO – zniżka 25%
 • BWP – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
 • Progen T20 (superauto) – zniżka 25%

Na koniec pozostają Wyścigi Premium i Próby Czasowe, w których do 9 października zgarniemy dodatkowe pieniądze i doświadczenie.

 • Wyścig premium – „Wokół doków” (dla motocykli)
 • Próba czasowa – „Elektrownia”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą opcji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Na ten moment to wszystko. Rockstar Games przy okazji zaprasza na specjalną transmisję z gośćmi specjalnymi z ekipy Smosh Games. Odbędzie się 6 października o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale Rockstar Games.

Źródło: http://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60280/The-Mammoth-Mogul-and-New-Stockpile-Mode-Now-in-GTA-Online-Plus-Aerial

Tagi: galeria Grand Theft Auto Online Grand Theft Auto V gta online playstation 4 Rockstar North Take-Two

Nie przegap