Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.10.2017 10:50
Injustice 2 - w grze pojawi się komiksowy Atom
317V

Injustice 2 - w grze pojawi się komiksowy Atom

Injustice 2 wzbogaci się o kolejną postać. Jest to oczywiście postać znana fanom komiksów DC. Warner Bros Interactive udostępniło zwiastun, na którym zaprezentowano Atoma.

Injustice 2 otrzyma jeszcze kilku dodatkowych zawodników. Ostatnim razem pisaliśmy o Raidenie z Mortal Kombat, ale wcześniej mogliśmy zerknąć na zawodnika imieniem Black Manta czy Starfire. Oprócz tego twórcy zaprezentowali zajawkę Hellboya.

Injustice 2 prezentuje dodatkową postać - Raidena

Tym razem przyszła pora na Atoma, znanego z komiksowego uniwersum DC. Wojownik, który trafi do Injustice 2 to Ryan Choi, czyli następca Ryana Palmera, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Nowy Atom postanowił pożyczyć sobie pas i wyruszyć w walce o sprawiedliwość, ale też poszukać zaginionego przyjaciela.

Poniżej znajdziecie zwiastun nowej postaci. Atom potrafi zmniejszać swoje rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu ogromnej siły - podobnie jak Ant-Man z Marvela. Bohater z DC może się też chwilowo powiększyć, aby zmiażdżyć swojego przeciwnika. Jego styl walki został ujęty na poniższym wideo. Postać ma trafić do Injustice 2 już wkrótce, ale szczegółów jeszcze nie znamy.

Injustice 2 - zapowiedź Atoma

 

Tagi: atom injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap