Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.10.2017 19:04
Star Wars Battlefront 2. Świetnie wyglądająca rozgrywka przygotowuje na betę
587V

Star Wars Battlefront 2. Świetnie wyglądająca rozgrywka przygotowuje na betę

Star Wars Battlefront 2 już jutro zostanie wypróbowane przez niektórych szczęśliwców. Nowe nagrania zaostrzają z kolei apetyt i pozwalają wierzyć, że otrzymamy kontynuację idealnie rozwijającą poprzednika.

Star Wars Battlefront 2 już lada moment będzie możliwe do wypróbowania w ramach beta testów. Zanosi się na to, że EA i Dice odrobiły pracę domową. Studio naprawiło wiele bolączek poprzednika i tytuł ma być w dniu premiery obfity w zawartość. Nowe nagrania wyglądają z kolei świetnie i pozwalają zobaczyć co trafi do bety.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun i szczegóły beta testów

Możemy się przyjrzeć rozgrywce z Star Wars Battlefront 2. Ta przedstawia ulepszenia względem poprzednika. Zapomnijcie o systemie żetonów - od teraz liczą się zdobywane punkty za umiejętne granie. Nowe materiały przedstawiają zawartość, która będzie dostępna w becie dla wszystkich graczy. Nie brakuje więc planety Naboo, którą widzieliśmy w pierwszym epizodzie trylogii prequeli.

Star Wars Battlefront 2 - rozgrywka

Beta pozwoli również wypróbować tryb Arcade. Do zabawy możemy zaprosić drugiego gracza i grać z nim na jednej konsoli dzięki funkcji podzielonego ekranu. Rozgrywa skupi się na wykonywaniu szerokiego wachlarzu wyzwań i pozwoli na trenowanie swoich umiejętności przed wskoczeniem do trybów sieciowych.

Star Wars Battlefront 2 - rozgrywka

Star Wars Battlefront 2 zaoferuje też tryb Strike o mniejszej skali działania.. Zmierzą się tutaj dwie drużyny liczące po 8 graczy. W tym wariancie nacisk położono na działania piechoty i wykonywanie określonych celów.

Galactic Assault to z kolei tryb pozwalający na grę do 40 graczy. Podczas przebiegu meczu zmieniają się cele i same mapy. Zdobywane punkty możemy wymieniać na ikoniczne pojazdy, klasy i bohaterów. Osoby grające bardzo chwalą Star Wars Battlefront 2 i wypowiadają się o grze wyjątkowo pozytywnie. Zapowiada się na to, że otrzymamy świetną kontynuację. Beta dla graczy z zaklepanym zamówieniem przedpremierowym rozpocznie się dnia 4 października. Reszta użytkowników wskoczy na serwery 6 października. Premiera gry nastąpi natomiast 17 listopada.

Star Wars Battlefront 2 - Tryb Galactic Assault na mapie Naboo

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/star-wars-battlefront-2-gameplay-impressions-hands/1100-6453747/

Tagi: beta Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap