Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.10.2017 17:52
Fortnite z nowym trybem Horde Bash
479V

Fortnite z nowym trybem Horde Bash

Fortnite odnosi ogromne sukcesy, więc nic dziwnego, ze Epic Games mocno inwestuje i rozwija swoje dzieło. Teraz pora na kolejny tryb i parę nowości.

Fortnite można obecnie wypróbować za sprawą płatnej formy wczesnego dostępu. Faktyczna premiera odbędzie się w przyszłym roku, ale do tego czasu można bawić się z tym tytułem i cieszyć przygotowywanymi nowościami. Ostatnio twórcy udostępnili tryb Battle Royale inspirowany szalenie popularnym Playerunknown's Battlegrounds. Opłaciło im się to, bo nowy wariant zabawy przyciągnął do siebie aż milion użytkowników.

Fortnite - tryb Battle Royale ogromnym sukcesem

Fortnite przedstawia teraz tryb Horde Bash. Zabawa skupi się na tworzeniu przenośnego portu i walce z hordą przeciwników. Jeśli przetrwany otrzymamy liczne zasoby i nagrody. Poniżej wideo prezentujące nowości.

Fortnite - zwiastun trybu Horde Bash

 

Nowa aktualizacja wprowadza również wydarzenie Scavenger. Do gry trafia czterech nowych bohaterów, dziewięć broni i dwóch obrońców. Zdobędziemy to poprzez wydawanie specjalnej waluty przyznawanej za wykonywanie zadań i wyzwań z nowego trybu Horde Bash.

Wszystko to będzie dostępne za darmo dla każdego użytkownika już w dniu 5 października. 

 

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/horde-bash-announce

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing hordobicie playstation 4 wideo

Nie przegap