Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.10.2017 13:45
Horizon Zero Dawn otrzyma kompletne wydanie gry
920V

Horizon Zero Dawn otrzyma kompletne wydanie gry

Horizon Zero Dawn nie otrzymało jeszcze swojego pierwszego rozszerzenia fabularnego, ale w Sieci pojawiają się już pierwsze informacje o edycji kompletnej.

Horizon Zero Dawn jest solidnie wykonaną grą, ale ma swoje problemy, na które trafiają niektórzy gracze. Twórcy ciągle wydają nowe łatki, które likwidują kolejne problemy z postępem czy innego rodzaju problemami. Ostatnio pisaliśmy o aktualizacji 1.33. Lista zmian nie jest duża, ale jeśli nie jesteście na bieżąco, możecie sprawdzić ją poniżej.

Horizon Zero Dawn - szczegóły aktualizacji 1.33

Nie mamy tu do czynienia z oficjalnie potwierdzoną informacją, ale to, że Horizon Zero Dawn pojawi się w kompletnej edycji, jest raczej pewne. Niemniej, na stronie sklepu Play-Asia.com pojawiła się oferta wspomnianej gry w wersji Game of the Year. Teraz jej oczywiście tam nie ma, ale oferta mówiła o cenie blisko $50 oraz dacie premiery 5 grudnia tego roku.

Jeśli takowa edycja faktycznie się pojawi, to bezpiecznie można założyć, że w zestawie pojawi się również dodatek fabularny jakim jest The Frozen Wilds. Dostępny ma być od 7 listopada. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun, który został zaprezentowany na tegorocznym E3.

Horizon Zero Dawn - zwiastun rozszerzenia The Frozen Wilds

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/10/02/horizon-zero-dawn-game-year-edition-listed-december

Tagi: game of the year goty Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment

Nie przegap