Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.10.2017 13:22
Gran Turismo Sport - demo od przyszłego tygodnia, są bonusy do pełnej wersji
1398V

Gran Turismo Sport - demo od przyszłego tygodnia, są bonusy do pełnej wersji

Gran Turismo Sport ma pojawić się już w tym miesiącu, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli wypróbować grę w ograniczonym czasowo demie.

Gran Turismo Sport zapowiada się jako nowy mistrz symulatorów wyścigowych. Nie powinno to być zaskoczeniem, bo seria od zawsze prezentowała wysoki poziom, choć poszczególnym odsłonom można to i owo zarzucić. Niemniej, kolejne materiały jak i skończone jakiś czas temu testy beta udowadniają, że Polyphony Digital jest w najwyższej formie.

Gran Turismo Sport - emocjonujący wyścig z TGS 2017

Twórca Gran Turismo Sport jeszcze przed zakończeniem zamkniętych testów beta wspominał, że przed premierą prawdopodobnie otrzymamy możliwość przetestowania gry. I to w znacznie szerszym znaczeniu tego słowa niż miało to miejsce dotychczas. Już niebawem, bo w przyszły poniedziałek będzie dostępne demo gry. Haczyk? Zagramy w nie wyłącznie na przestrzeni kilku dni:

  • 7 października o 11:00 czasu polskiego - demo Gran Turismo Sport dostępne do pobrania,
  • 9 października o 11:00 - demo staje się aktywne,
  • 12 października o 15:00 - koniec możliwości gry w demo.

Dlaczego warto się zainteresować wersją demonstracyjną, nawet jeżeli zamówiliście sobie grę? Zdobyta tam gotówka przeniesie się do pełnej wersji gry, przy czym maksymalna suma to milion wewnątrz growych dolarów.

W demie mają być dostępne tryby:

  • Sport (walka z graczami przy zawrotnych prędkościach),
  • Campaign (zestaw czasówek, wyścigów i różnego rodzaju wyzwań, gdzie zarobimy wewnątrz grową walutę i odblokujemy auta),
  • Arcade (czasówki na trzech wybranych trasach, można grać offline na splicie),
  • Scapes Photography (cała masa opcji do robienia artystycznych zrzutów),
  • edytor Custom Livery (projektowanie logotypów i upiększanie samochodów).

Gran Turismo Sport ma pojawić się 18 października tego roku i w odróżnieniu do poprzedników, skupić się na aspekcie sportowym, czyli rywalizacji z innymi graczami.

Gran Turismo Sport - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1442072

Tagi: beta gran turismo Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Computer Entertainment Sony Interactive Entertainment

Nie przegap