Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.10.2017 22:19
Gwiezdne Wojny IX. Gwiazdor produkcji o powrocie J.J. Abramsa
505V

Gwiezdne Wojny IX. Gwiazdor produkcji o powrocie J.J. Abramsa

Gwiezdne Wojny IX, jeszcze przed rozpoczęciem prac na planie, przeszło niemałe zawirowanie związane z osobą reżysera. Stanowisko zajmowane przez Colina Trevorrowa przejął J.J. Abrams. Aktor występujący w nowej trylogii nie kryje swojego podekscytowania powrotem filmowca.

Opinie dotyczące powrotu Abramsa do Star Wars były mieszane, z pewnością jednym z tych, którzy pozytywnie odebrali ten ruch jest gwiazdor Przebudzenia MocyJohn Boyega. Stwierdził on, iż jest podekscytowany powrotem reżysera. Ma również swoją teorię dlaczego zgodził się on pokierować pracami na planie Epizodu IX

Niedoszli reżyserzy filmu o Hanie Solo z nowy projektem

Tak, jestem naprawdę szczęśliwy i podekscytowany. Wysłałem mu email i zapytałem go, czy prawdziwy powód jego powrotu to tęsknota za mną. Sądzę, że tak właśnie jest. To jedyny fakt, który spowodował jego powrót, doceniam to.

Mało prawdopodobne, aby teoria Boyegi okazała się słuszna. ;) Można jednak zakładać, że poza sutym czekiem na Abramsa wpłynęły również doświadczenia związane z pracą na planie Przebudzenia Mocy i jego relacje z obsadą tego filmu. Jeśli obraz, który wyłania się z przekazów medialnych, jest chociaż w części prawdziwy, praca nad Epizodem VII Star Wars musiała być dla obsady i reżysera przyjemnością.

Oprócz przejęcia stołku reżyserskiego, Abrams przejął również stanowisko scenarzysty Epizodu IX. Rozpocznie on pisanie skryptu praktycznie od nowa, pomagać mu w tym będzie nagrodzony Oskarem, Chris Terrio (Operacja Argo). Premiera filmu została przesunięta z maja, na 20 grudzień 2019 roku.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1709209/how-john-boyega-feels-about-jj-abrams-directing-star-wars-episode-9

Tagi: Disney JJ Abrams john boyega lucasfilm star wars IX

Nie przegap