Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.10.2017 19:14
Call of Duty: WW2 będzie pełne brutalności i wulgaryzmów
670V

Call of Duty: WW2 będzie pełne brutalności i wulgaryzmów

Call of Duty: WW2 przedstawi koszmar drugiej wojny światowej i mamy potwierdzenie, ze twórcy nie patyczkowali się z dosadnym ukazaniem ówczesnych realiów.

Call of Duty: WW2 wrzuci nas w skórę Reda Danielsa, który razem ze swoim oddziałem bierze czynny udział w działaniach wojennych mających miejsce w całej Europie. Młody żołnierz rozpocznie swoją przygodę od lądowania w Normandii, aby potem przeżyć istny koszmar na terenie całego kontynentu.

Call of Duty: WW2 prezentuje przeciwników z trybu zombie

Call of Duty: WW2 będzie grą, która wiernie odda wydarzenia historyczne. Mowa tutaj o tej mrocznej i brutalnej stronie. Twórcy ukażą ją w bezpardonowy sposób. Agencja ESRB, która zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowej grom wydawała swój werdykt. Tytuł będzie przeznaczony wyłącznie dla dorosłych graczy, co nie stanowi żadnego zaskoczenia. Decyzję uargumentowano faktem, że podczas rozgrywki będziemy trafiać na rozczłonkowane ciała przeciwników. Postrzały skutkują poważnymi urazami ciała i urywaniem kończyn. Nie brakuje też dosadnych scen, jak zabijanie więźniów poprzez strzał w głowę. Wszystkiemu towarzyszy realistyczne udźwiękowienie i krzyki ofiar. Natrafimy też też na dużą ilość bluźnierstw występujących w dialogach.

Call of Duty: WW2  pojawi się na rynku w dniu 3 listopada.

Call of Duty: WW2 - oficjalny zwiastun kampanii fabularnej

Źródło: https://www.esrb.org/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4. Sledgehammer Games wideo

Nie przegap