Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.10.2017 17:23
Anthem sprawdzimy przed premierą. Gra otrzyma beta testy
429V

Anthem sprawdzimy przed premierą. Gra otrzyma beta testy

Anthem to powstająca gra w stylu Destiny. Tytuł z racji swojego sieciowego charakteru musi przejść odpowiednie testy. Firma właśnie potwierdziła, że te będą miały miejsce.

Anthem to nowa marka BioWare i najważniejszy projekt, nad który pracuje studio. Produkcja zrobiła wielkie wrażenie za sprawą pierwszej prezentacji, gdzie poziomem graficznym potrafiła naprawdę zachwycić. O tytule nadal nie wiemy zbyt wiele, ale potwierdzono obecność beta testów.

Anthem będzie można przejść w singlu bez innych graczy

Anthem ma być odpowiedzią BioWare na Destiny. Tytuł skupi się w podobny sposób na wspólnych zmaganiach graczy PvE. Będzie więc to przygoda nastawiona mocno na sieciowe aspekty. Gra wrzuci nas do niebezpiecznego świata, gdzie korzystać będziemy mogli z latających kombinezonów i potężnych zbroi. Nie zabraknie walki z potworami i groźnym klimatem planety.

Mass Effect: Andromeda pomimo posiadania wieloosobowego trybu gry nie oferowało graczom testów beta. Niektórzy zastanawiali się, czy przygotowywane Anthem również pójdzie tą drogą. Jonathan Warner z BioWare odpowiedział jednak, że tytuł otrzyma stosowne beta testy. Nie znamy jednak więcej szczegółów, gdyż premiera gry to nadal odległy temat i odbędzie się ona najwcześniej w drugiej połowie 2018 roku.

Anthem - oficjalny pokaz rozgrywki

Źródło: https://gamingbolt.com/biowares-anthem-will-have-a-beta-before-release

Tagi:

Nie przegap