Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.09.2017 19:09
13 Sentinels: Aegis Rim. Nowe szczegóły na temat posępnej atmosfery
338V

13 Sentinels: Aegis Rim. Nowe szczegóły na temat posępnej atmosfery

 13 Sentinels: Aegis Rim to dosyć enigmatyczny tytuł, za którym stoi cenione studio. Aura tajemnicy ciągle nie jest rozwiana, ale otrzymaliśmy kilka nowych informacji na temat tej produkcji.

13 Sentinels: Aegis Rim to nowa gra uzdolnionego studia Vanillaware. Twórców, którzy swój kunszt udowodnili w przeszłości za sprawą świetnych produkcji pokroju Odin Sphere, czy Muramasa: Rebirth. Tym razem pracownicy zmieniają klimat typowego fantasy i zabierają nas do czasów bardziej współczesnych. 

13 Sentinels: Aegis Rim na rozszerzonym zwiastunie

O 13 Sentinels: Aegis Rim nadal nie wiemy zbyt wiele. Nieznana jest również data premiery. Tytuł ma zadebiutować w 2018 roku i dotrze do Europy. Przynajmniej w wersji na PlayStation 4 - patrząc na sytuację VIty nie spodziewałbym się ukazania u nas przenośnej wersji. Chociaż chciałbym się mylić i trzymam kciuki, że takowa się ukaże.

13 Sentinels: Aegis Rim podobnie jak poprzednie gry Vanillaware przedstawi opowieść z punktu widzenia różnych bohaterów. Tym razem będzie ich aż trzynastu. Historia będzie osadzona w alternatywnych latach 80. i zabierze nas do Japonii, gdzie młodzi chłopcy i dziewczęta pilotują wielkie mechy - tytułowe Sentinels. Celem będzie walka z okrutnym przeznaczeniem nieuniknionej destrukcji.

Dostaniemy system decyzji, gdzie wybór będzie prowadził do różnych konsekwencji. Produkcja będzie utrzymana w dosyć dołującej atmosferze będącej efektem widma nieubłaganie nadciągającej katastrofy. Każdy z trzynastu bohaterów ma pełnić kluczową rolę w przedstawionej fabule.

Nie zabraknie również walk potężnymi mechami. Niektóre stanowić mają wielkie wyzwanie i wymuszą użycie desperackich środków w postaci połączenia mocy kilku maszyn.

13 Sentinels: Aegis Rim - zwiastun TGS 2017

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/13-sentinels-aegis-rim-details-atmosphere

Tagi: 13 Sentinels: Aegis Rim Atlus playstation 4 playstation vita Vanillaware wideo

Nie przegap