Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.09.2017 17:17
Star Wars Battlefront 2 na trzymającym w napięciu zwiastunie fabularnym
436V

Star Wars Battlefront 2 na trzymającym w napięciu zwiastunie fabularnym

Star Wars Battlefront 2 doczekało się filmowego zwiastuna, gdzie główna bohaterka otrzymuje pierwsze zlecenie od samego Imperatora. Jest to również ostatni rozkaz w życiu tego złowrogiego dyktatora.

Star Wars Battlefront 2 zapowiada się tak dobrze, że aż trudno w to uwierzyć. Studio zdaje się wyciągnęło poważne wnioski z bolączek trapiących poprzednika i podjęło idealne decyzje, aby nie powtórzyć błędów z przeszłości. Dochodzi do tego świetna polityka wydawania dodatków - zapomnijcie o przepustce sezonowej, twórcy nie będą dzielić społeczności poprzez płatne mapy.

Star Wars Battlefront 2. Nowy zwiastun wypada znakomicie

Star Wars Battlefront 2 to oczywiście głównie tryb wieloosobowy. Tym razem jednak nie zabraknie fabuły i opowieści dla jednego gracza. Bogate uniwersum Star Wars ma gigantyczny potencjał na angażującą przygodę, więc brak kampanii był mocno wytykany pierwszej odsłonie gry. Teraz jednak będzie inaczej. Fabułą zajęło się drugie studio i mamy otrzymać pełnoprawną historię dla samotników. Ta osadzona będzie po starej trylogii i przedstawi losy imperium po śmierci Imperatora Palpatine. Skupi się ona na losach Iden Versio - członkini Imperium. Nowy zwiastun  wypada iście filmowo i trzyma w napięciu. Jest to wycinek kampanii i fragment ukazujący moment otrzymania pierwszego zlecenia. Należy dodać, że nie od byle kogo, bo rozkaz pośmiertnie wydaje sam Imperator.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun fabularny

Star Wars Battlefront 2 ma ogromny potencjał na opowiedzenie świetnej historii. Nie często zdarza się okazja, aby stanąć po tej drugiej stronie i walczyć w szeregach Imperium. Dzięki temu twórcy mogą przedstawić konflikt w sposób inny niż podział na dobro i zło. Tym razem mamy postrzegać szturmowców inaczej niż bezosobowe mięso armatnie.

Star Wars Battlefront 2 pojawi się na rynku w dniu 17 listopada

Źródło: YouTube (Playstation)

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap