Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.09.2017 11:52
Yakuza Kiwami 2 i Online z nowymi nagraniami
300V

Yakuza Kiwami 2 i Online z nowymi nagraniami

Yakuza Kiwami 2 będzie całkowicie odnowioną wersją kultowej gry z PS2. Zmiany jednak sięgną znacznie dalej niż sama grafika. Udowadniają to nowe zwiastuny. Ponadto, możemy też zerknąć jak prezentuje się Yakuza Online.

Yakuza Kiwami 2 to remake drugiej części zasłużonej już serii. Samo słowo Kiwami oznacza ekstremalny, co świadczy o podejściu twórców do odnawiania swojej gry. W odróżnieniu do poprzedniego Yakuza Kiwami, tutaj będziemy mieli do czynienia z najnowszym silnikiem, który użyty został też w przypadku Yakuza 6. Dzięki tegorocznym targom TGS mogliśmy zobaczyć nowe materiały.

Yakuza Kiwami 2 - nowy zwiastun i sporo rozgrywki

Dzisiaj pora na kolejne materiały dotyczące Yakuza Kiwami 2. Na pierwszy ogień idzie zwiastun fabuły wzbogaconej o nowe wątki. Fabuła w serii to najwyższa jakość - wiele wątków, świetnych dialogów i postaci oraz dramatycznych i emocjonujących zwrotów akcji. Nie brakuje jednak fragmentów spokojniejszych, w których mamy okazję bliżej zapoznać się z postaciami. A jeśli chodzi o dodatkowe wątki - na pewno będzie to rozdział, w którym wcielimy się w Majimę Goro.

Yakuza Kiwami 2 - zwiastun rozszerzonej fabuły

Drugi materiał to prezentacja rozgrywki, z którą będziemy mieli do czynienia w Yakuza Kiwami 2. Pokazano tutaj standardowe elementy, ale nie tylko. Zaprezentowano też aktywności dodatkowe, których jak zwykle będzie od zatrzęsienia.

Yakuza Kiwami 2 - wideo przedstawiające rozgrywkę

Ponadto, udostępniono też zwiastun Yakuza Online, który wcześniej można było zobaczyć jedynie za pośrednictwem transmisji. Rozgrywki w nim niewiele, ale mimo wszystko można zapoznać się ze stylem graficznym i choćby walką. Yakuza Online rozegra się po wydarzenia z szóstej odsłony i opowie nam o losach Ichiban Kasuga, który wraca do Kamurocho po długiej odsiadce.

Yakuza Online - zwiastun z TGS 2017

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/yakuza-kiwami-2-extended-story-gameplay-trailers

Tagi: online playstation 4 Sega tokyo games show 2017 wideo yakuza yakuza team Yakuza: Kiwami 2