Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.09.2017 08:50
Final Fantasy XV - nowe wątki fabularne już dostępne
562V

Final Fantasy XV - nowe wątki fabularne już dostępne

Final Fantasy XV ma przed sobą jeszcze długą drogę jeśli chodzi o rozwój. Czeka nas druga przepustka sezonowa, co wiąże się z wieloma dodatkami. Dzisiaj możemy sprawdzić nowe wątki fabularne.

Final Fantasy XV miało być wspierane do końca tego roku, choć nigdy nie było mówione, że to koniec nowości. Twórcy jednak ujawnili niedawno, że w przyszłym roku dostaniemy ich jeszcze więcej - razem z drugą przepustką sezonową.

Final Fantasy XV otrzyma drugą przepustkę sezonową. Firma wierzy w VR

Na tegorocznych targach Tokyo Game Show pokazano nowy zwiastun uniwersum Final Fantasy XV. Prezentował gry i media, które pojawiły się dotychczas i oraz namiastkę tego co nas czeka. Jedną z takich rzeczy były nowe wątki fabularne, które miałyby uzupełnić trochę dziurawą fabułę, na którą narzeka sporo fanów. Zwiastun sprawdzicie poniżej.

Na oficjalnym koncie Final Fantasy XV w serwisie twitter pojawił się wpis, że aktualizacja wrześniowa jest już dostępna. W poście jest nie tylko ta informacja, ale również kilka zrzutów ekranu. Rzeczone wątku wzbogacają 12 rozdział, dzięki czemu bliżej poznamy Astrali i wydarzenia, które doprowadziły do wielkiej wojny.

Final Fantasy XV Uniwerse - zwiastun z TGS 2017

 

Źródło: https://twitter.com/FFXVEN/status/913576634921439234

Tagi: Final Fantasy XV galeria playstation 4 Square Enix

Nie przegap